«Крихітко, посміхнись, у твоєму роті 1000 доларів», – актриса, що зіграла Марину у серіалі «Моя улюблена Страшко», розповіла про брекети і булінг у школі

Марина з серіалу "Моя улюблена Страшко" розповіла про свою історію булінгу
Instagram/olena.oleynikova

Актриса Олена Олейникова, яка у серіалі «Моя улюблена Страшко» зіграла секретарку з рецепції Марину, поділилася з підписниками власною історією булінгу.

Поділитися:

Актриса Олена Олейникова, яка зіграла у серіалі «Моя улюблена Страшко» секретарку Марину, розповіла у соцмережах про свою власну історію булінгу та підтримала флешмоб #Красивасерцем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Віра Кекелія у флешмобі #Красивасерцем: «У підлітковому віці я зупинилася за крок до анорексії»

Олена Олейникова зізналася – у школі переживала цькування з боку однокласників через те, що була найменшою (і за віком, і за зростом). Вона пише:

Я завжди і всюди була найменшою. До школи пішла у 5 років, це давало фору для інших. На 1 Вересня першого класу мій зріст був 1 метр і 10 сантиметрів. А в школі як? Найменший = найслабший.

Акторка згадує – через це у неї крали та викидали у смітник речі, цькували за зовнішність. Вона навіть зверталася до шкільного психолога. Потім до історії шкільного булінгу додалася ще й непроста історія кохання: у Олену закохався хлопець, до якого мала почуття її найбільша кривдниця.

Дивіться, що про флешмоб #Красивасерцем розповіли у "Сніданку з 1+1":

Впоратися зі шкільним булінгом Олені допомогла подруга дитинства, яка перевелася на навчання до її школи. Але згодом цькування знову повернулося у життя дівчини – вона поставила брекети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Поговоримо про брекети»: на сторінці головної героїні серіалу «Моя улюблена Страшко» розмова про булінг, який вже став старомодним

Олена Олейникова пише, що 7 років тому брекети були приводом для цькування. На щастя, зараз такого в нашому суспільстві немає, але ж було. Через це у дівчини почали розвиватися комплекси. Вона розказує:

Коли я посміхалася, то закривала рота рукою. Коли говорила – притискала губи до зубів. І тут мене врятував мій дядько: він сказав фразу, яку я зараз повторюю тим, хто комплексує через брекети: «Крихітко, посміхнись, в твоєму роті 1000 доларів».

Актриса підсумовує – завжди є люди, які можуть образити, але й так само завжди є ті, хто готові підтримати. Тож ви ніколи не самі, а, найголовніше, у вас є ви. Треба, в першу чергу, любити і поважати себе.

Дивіться серіал «Моя улюблена Страшко» з понеділка по четвер о 20:45 на 1+1. А в цьому відео можна переглянути ексклюзивні кадри з презентації серіалу:

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю