Учасниці Модель XL зійдуться в експресивному танцювальному батлі

Сьогодні пишним красуням доведеться пройти три складні випробування

Поділитися:

Сьогодні о 22.00 з’явиться новий випуск проекту Модель XL, в якому учасницям доведеться пройти три складні випробування, щоб довести: саме вони варті звання «української моделі плюс сайз». Зіркові члени журі проекту, Катя ОсадчаКатерина Осадча розповіла, як не стати мішенню для бодішеймерів, Андре Тан, Влад Яма та Тетяна Мацкевич, з-поміж тридцятки дівчат з пишними формами оберуть лише десять, які продовжать участь у реаліті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві дівчата з пишними формами вийшли на подіум в образі гейш

Першим завданням для дівчат стане фотосесія в образах представників шести професій разом з досвідченими моделями-чоловіками. Конкуренткам на проекті доведеться проявити вміння позувати, вживатися в роль, а також працювати в команді, не втрачаючи власної індивідуальності. 

Ідеальна модель плюс сайз – це дівчина, яка втілює в собі безліч різних професій. Вона здатна перевтілитись у будь-який образ, - говорить Андре Тан.  

Другим завданням для учасниць стане вражаюче випробування танцем у стилі вог, в якому конкурентки попарно зіткнуться у батлі. 

Танці – це те, що має бути в житті кожної моделі, а плюс сайз моделі – тим більше. Вони дають грацію та легкість, - зазначила Тетяна Мацкевич.  

Цікаво, що зйомки експресивних танцювальних двобоїв проходили на покинутій верфі вночі серед величних кораблів, де атмосферу конкуренції підсилювало поєднання холодного металу та вогню. Майстер-клас для учасниць провела хореограф Ірина Мілан. 

Танець у стилі Vouge знаходиться на межі танцю як такого та навичок фотомоделі. У цьому випробуванні ми хотіли визначити, хто з дівчат – справжня діва, хто відчуває цю силу в собі, - говорить Влад Яма. 

Одним з найскладніших випробувань стане дефіле у японському стилі, під час якого дівчатам доведеться пройти подіумом попарно, продемонструвавши складні вбрання та не зачепивши крихких ваз поруч. Спеціально для конкурсу команда стилю 1+1 виготовила унікальні кімоно з традиційними японськими візерунками, які наносились майстром вручну. 

Випробування у східному вбранні, ще й з вазами та напарницею – це випробування на стійкість, парну роботу та вміння дефілювати. Це важке випробування, яке допоможе нам обрати десятку найкращих. Дівчата не знали про вази завчасно. Для нас головне – не те, розіб’ють дівчата вазу чи ні, а чи розгубляться вони на подіумі. Але учасниці про це ще не знають, - пояснює Катя Осадча за кадром.

Хто увійде до десятки найкращих та продовжить участь у революційному проекті Модель XL - дізнайтесь вже сьогодні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На подіум Модель XL вийшла палка прихильниця Андре Тана

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю