«Я дуже дорога жінка»: Людмила Барбір у прикрасах на 4 мільйони
![Людмила Барбір знялась у фотосесії із прикрасами на 4 млн грн | 1+1 Людмила Барбір знялась у фотосесії із прикрасами на 4 млн грн | 1+1](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/630/024/c5bf6ace8f77a02279b967fd86e13bca_665x442.jpg)
Найкращі друзі дівчат – діаманти.
Ведуча ранкового шоу «Сніданок з 1+1», учасниця третього сезону оновлених «Танців з зірками» Людмила Барбір завжди вражає своїми образами і бездоганним виглядом. Так, нещодавно вона приміряла трендовий діловий костюм із модним принтом, а пізніше вбралася у ніжну сукню, підкресливши свою жіночність.
Аж ось Людмила взяла участь у новому фотопроекті в розкішному образі. В Instagram-сторіс зірка опублікувала відео, у якому розповіла про вартість ювелірних виробів:
Я сьогодні дуже дорога жінка. На мені приблизно 150 тисяч євро зараз [майже 4 млн грн].
Фото: instagram/liudmila.barbir
Разом із Людмилою Барбір у фотосесії знялися також інші учасники «Танців...» – акторка Ксенія Мішина, ведучий Володимир Остапчук та гімнастка Анна Різатдінова. До слова, остання знімалася в образі платинової блондинки.
Як Барбір вдається поєднувати ранкові ефіри, фотосесії, материнство та інші заняття – дізнавайся у відео:
ЧИТАЙ ТАКОЖ:
1. Битва сексі-образів у перлинах: Людмила Барбір vs Каміла Кабейо
2. Втілення пристрасті: Людмила Барбір захопила червоною сукнею