Які хвороби допоможе вилікувати регулярний секс

Які хвороби лікує регулярний секс
Фото: @nicoleashley

За що можна подякувати сексу.

Поділитися:

Люди, які регулярно займаються коханням, більш життєрадісні, мають гарний вигляд та попереджають проблеми зі здоров'ям. Ось тому докази..

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як довіритись новому партнеру або ще один шанс на щастя

Секс допомагає вийти з депресивного стану. Під час статевого акту відбувається викид у кров гормону радості, при цьому знижується рівень гормону стресу. Тож підхоплюйте хвилю щастя!

Фото: @philchester

Секс захищає від інфекційних захворювань. У людей, які кохаються хоча б двічі на тиждень, кількість антитіл під назвою Імуноглобулін А на третину вища, ніж у тих, хто займається ним рідше. Ці антитіла зміцнюють імунну систему.

Секс — чудова профілактика інфарктів. Статевий акт знижує рівень холестерину в крові та стимулює кровообіг в судинах серця.

Фото: @heimlicher.official

Секс проганяє мігрені. Річ у тому, що статеві акт зменшує напруження, яке може бути причиною головного болю. До того ж кортикостероїди та ендорфіни є природними знеболювальними, які виробляються під час оргазму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як не відкладати щастя на потім

Фото: @nicoleashley

Секс — спорт, що дарує задоволення. Кохаючись, ми спалюємо калорії та тренуємо свої м’язи. Тож регулярне займання сексом допоможе тримати тіло підтягнутим і красивим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можливо побудувати родину лише на пристрасті

Новини по темі