Дзідзьо розчулив історією про втрату батька (відео)

Дзідзьо розповів, як втратив батька у 13 років (ВІДЕО)

Виступ 11-річного учасника зачепив тренера за живе.

Поділитися:

Учора глядачі 1+1 побачили перші сліпі прослуховування вокального шоу Голос. Діти-5. Джамала, Время и Стекло та Дзідзьо вже запросили до своїх команд юних талантів та навіть встигли позмагатися за декотрих з них.

Так, жодного тренера не залишив байдужим виступ Максима Давидюка з міста Рівне. Потужним виконанням хіта Крістіни Агілери «Hurt» 11-річний хлопець розвернув усі крісла до себе та отримав можливість обрати будь-якого наставника.

Попри те, що Максим пішов до команди Джамали, найбільш емоційно на його виступ відреагував Дзідзьо. Юний вокаліст присвятив пісню своєму батькові, якого втратив зарано. Тренер зворушливо зізнався, що в його житті трапилася схожа історія.

Я в 13 років так само втратив тата. Сам жив, моя мама поїхала за кордон.

Для мене це дуже важлива тема. Я скажу, шо коли людина переживає то, шо ти пережив, і то, шо я переживав, тоді в неї відкривається інакше відчуття, підтримаєш мене? — звернувся Дзідзьо до учасника. — І ти співаєш якраз відчуттями. Я зачарувався твоїм співом. Хочу, щоб ти вислухав усіх журі, але запрошую до себе».  

Якими були виступ Максима Давидюка та його розмова з тренером, дізнавайтеся з відео:

Варто зазначити, що хоча Максим й обрав іншого тренера, за підсумками першого дня сліпих прослуховувань, Дзідзьо все одно став тренером-рекордсменом. У його команді вже 5 учасників.

Більше цікавих новин про Голос. Діти-5 шукайте на нашому сайті:

1. Тренери Голосу. Діти вразили спільним виконанням світового хіта (відео)

2. До команди Время и Стекло потрапив юний вокаліст із суперпотужним голосом (відео)

3. До команди Дзідзьо на Голосі. Діти-5 потрапив юний Елвіс Преслі (відео)

4. До команди Джамали потрапили два проникливі вокалісти (відео)