Дзідзьо зіграв секс-гуру у другій частині Свінгерів

Дзідзьо зіграв у другій частині Свінгерів
Фото: прес-служба Final Cut Media

Продовження популярної стрічки вийде в прокат 1 березня 2019 року.

Поділитися:

У другій частині української еротичної комедії Свінгери до акторського складу долучилися ще 2 зірки – співак Дзідзьо та травесті-діва Монро. Про це творці фільму Свінгери 2 заявили на київському зимовому кіноринку, де і був презентований сиквел комедії, що вийде у широкий прокат з 1 березня 2019.

Фото: прес-служба Final Cut Media 

Михайла Хому (Дзідзьо) можна вважати найуспішнішою зіркою, яка перенесла свою славу зі сцени у велике кіно – на його рахунку вже дві картини власного виробництва з головними ролями. Свінгери 2 стали першим проектом, в якому Дзідзьо знявся в якості запрошеної зірки:

“У мене крила відкриваються! Слава Богу, тут мені не треба думати про гроші, а тільки грати.

Я вірю у все, що відбувається на знімальному майданчику, живу цим. Дуже його люблю – кіно! - зізнається співак

Роль Дзідзьо у Свінгерах 2 доволі провокаційна. Він зіграв секс-гуру, інструктора тантричного сексу.

Фото: прес-служба Final Cut Media 

Також новою героїнею Свінгерів 2 стала тавесті-діва Монро, яка зіграла у комедії саму себе. У яскравих сценах у нічному клубі артистка працює в парі з народним артистом України Олексієм Вертинським – за сюжетом фільму його персонаж Едуард є продюсером зірки Монро.

«Зіграти в одній сцені, а в мене їх 6! з Олексієм Вертинським – це для мене честь.

Мабуть, якщо замість Вертинського був Ді Капріо, я б ще подумала, а всі інші - ні, тільки Вертинський. - зізнається травесті-діва.

Фото: прес-служба Final Cut Media 

Також у Свінгерах-2 знявся знайомий ще з першої частини акторський склад: Оля Полякова, Михайло Кукуюк, Вячеслав Довженко, Даша Астаф’єва, Анна Саліванчук.

Новини по темі