Гастрит: народні методи лікування

Як лікувати гастрит в домашніх умовах
pixabay.com

Прості продукти, які допоможуть вам впоратися із недугою.

Поділитися:

Якщо у вас часто болить шлунок, ви страждаєте на гастрит чи інші шлункові хвороби, найперше - потрібно звернутися до гастроентеролога. А щоб лікування було ефективнішим та дієвішим, ми підготували добірку чудових народних методів, які полегшать симптоми та пришвидшать одужання.

Насіння льону

Льон здавна використовують для лікування гастриту. Всередині ці зернята маслянисті, тому відвар з них виходить тягучим і густим. Саме він позитивно впливає на стінки шлунку, зменшує запалення та полегшує біль. Їсти такі зернята у сирому вигляді Їсти такі зернята у сирому вигляді гастритникам не можна, адже це може мати зворотній ефект. Гострі кінчити насіння подразнюють шлунок.

Сік капусти

Якщо у вас понижена кислотність, то сік з капусти - чудовий метод побороти наслідки цієї недуги. Для людей із частими болями у шлунку він може стати справжнім порятунком.

Фото: freepik.com

Модоко та мед

Змішайте мед із теплим молоком, і ви отримаєте чудовий засіб для полегшення симптомів гастриту. Після такого напою біль у шлунку спадає.

Фото: freepik.com

Обліпиха

Олія, яка міститься у плодах обліпихи, гарно обволікає шлунок та допомагає при гастриті. Також ці помаранчеві ягоди містять в собі каротиноїди, які мають протизапальний ефект та добре загоюють рани.

Виключити зі свого раціону все, що містить оцет і не вживати каву.

Якщо ви лікуєте гастрит, то потрібно пам'ятати, що деякі продукти протипоказані при цій хворобі.  Наприклад оцет подразнює шлунок, від чого можуть з'явитися гострі болі. А ще, лікарі радять обмежити вживання кави.

Пам’ятайте, що ці методи не лікують гастрит, а лише полегшують його симптоми та пришвидшують медикаментозне лікування, яке вам назначив ваш лікар.

 

Новини по темі