Ірина Білик показала, що російські окупанти зробили з її будинком: "Вцілів лише рояль"

Співачка Ірина Білик показала, що російські окупанти зробили з її будинком

Ірина Білик розповіла, що окупанти знищили все, окрім рояля.

Поділитися:

Українська співачка та учасниця шоу "Маскарад" Ірина Білик вперше показала музею "Голос мирних", що російські війська зробили з її будинком. 

Білик

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Сьогодні мені важко співати… мені нема куди повернутись", — Ірина Білик розповіла, що у її будинку майже місяць жили російські окупанти

Будинок співачки розташований у котеджному містечку у селі Березівка Бучанського району. Зі свого дому Ірина Білик разом зі своїм 6-річним сином поїхала у перший день повномасштабної війни, 24 лютого. Пізніше Ірина дізналася, що у її будинку жили російські загарбники та робити у її будинку все, що хотіли: наприклад, з'їли усю їжу та плавали у басейні. Білик довго не повідомляла нікому про це, адже вважала, що це не на часі. Каже:

Я вважала, що це не потрібно, тому що вбивали дітей, вбивали людей. А те, що пограбували, зруйнували, розбили щось, я вважала, що це такий мінімум і молилася лише, щоб мій будинок залишився цілим, стіни стояли.

Білик

Нещодавно співачка вперше показала, що сталося з її будинком за цей час. Як повідомляє Ірина Білик, усе було зламане, зіпсоване та зруйноване, окрім старовинного рояля — це єдине, що вціліло.

І коли мені показали, що вони наробили в тому місці, де я пишу пісні… У мене, до речі, дуже коштовний гарний рояль і він залишився цілим. Я не знаю, що на них вплинуло. Можливо, ті статуетки, на яких було викарбувано моє ім'я. Може, вони бачили, що я композитор і цей рояль найдорожче, що у мене є. Але все інше було зламано, зіпсовано, зруйновано. — каже Ірина Білик.

Білик

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боно, фронтмен гурту U2, відвідав Бучу в знак шани постраждалим від звірства рашистів

Білик також розповіла про свої плани після перемоги України:

Я дуже люблю збирати друзів у себе вдома. І перше, що я зроблю, це приїду додому, накрию стіл, запрошу своїх друзів, своїх колег. Це буде шикарний вечір. Ми будемо просто радіти, згадувати все, що з нами відбувалося і як ми це витримали.

Білик 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю