Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Найстильніший чоловік світу замилував рожевим образом

ТІмоті Шаламе
Кен існує.

Поки хвилюєшся, що рожева сукня зробить тебе надто легковажною, голлівудські зірки щосили експериментують із кокетливим кольором. Та ще й не тільки знамениті жінки — а й представники протилежної статі. 

Чи варто вагатися, якщо навіть найстильніший чоловік планети вбирається майже в total pink. На початку грудня актор Тімоті Шаламе отримав цей почесний титул від видання British GQ, а днями — показав стильний костюм відтінку малинового пломбіру. 

Рожевий образ голлівудський красень обрав для прем’єри стрічки «Маленькі жінки». Надніжний відтінок піджака та брюк Тімоті безпрограшно поєднав із білими кросівками та сорочкою. Єдиним яскравим акцентом стали шкарпетки — жовті. 

Зауважимо, що не лише Шаламе наважується носити нетипові кольори. Рожевий обожнює 2019 року Джон Ледженд, брутальний Кхал Дрого або Джейсон Момоа, а також багато інших. Гортай галерею — і переконаєшся сама!  

До того ж наразі одяг рожевого кольору взагалі має посісти особливе місце в гардеробі. Синоптики прогнозують, що нас чекає — тепла та надихаюча на романтичні образи. 

Читай більше модних порад:

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

2019-12-19
Топ новини
Новини
Новини