Наталія Мосейчук вийде на подіум Ukrainian Fashion Week у дизайнерському шовку

Наталія Мосейчук вийде на подіум Ukrainian Fashion Week у дизайнерському шовку

Ведуча ТСН вийде на подіум Ukrainian Fashion Week у вечірній сукні від дизайнера Вікторії Гресь.

Поділитися:

Ведуча ТСН Наталія Мосейчук вийде на подіум Ukrainian Fashion Week у довгій шовковій сукні від дизайнера Вікторії Гресь.

У житті ведуча - віддана прихильниця класики. Тому дефіле у новому образі називає сміливим експериментом.

Фото: Марічка Падалко перетворилася на звабливу Скарлетт О'Хара

"Скажу чесно, спочатку я досить скептично поставилася до ідеї цього проекту, - зізнається Наталія Мосейчук. - Але, побачивши, що на неї відгукнулися справжні професіонали, взялися вміло і з натхненням, я зважилася їм довірити. Власне, чому б і ні?! Я не думаю, що "подавши руку моді і подружившись з подіумом", можна зрадити роками створеному іміджу серйозної інформаційної ведучої. Аж ніяк. Треба "розширювати географію":)".

Під час першої примірки виявилося, що Наталія Мосейчук та Вікторія Гресь дуже схожі за характером.

"Ми зрозуміли одна одну з півслова, якщо хочете, з півпогляду, - каже Наталія. - Те, що ви побачите на мені, результат спільного бажання. Вікторія захотіла зробити мене неофіційною, і вона запропонувала несподіваний хід - вечірню сукню на UFW".

Дизайнер, в свою чергу, наголошує: новий образ Наталії Мосейчук буде надзвичайно витонченим.

"У Наталії буде дуже жіночний образ - довга сукня, красива, ефектна. Ми шиємо сукню з найніжнішої тканини - шовку. Дорогого чорного шовку. Наталія зможе в новій сукні з'являтися на червоних доріжках, вести церемонії телепремій або інші урочисті заходи. У такому вбранні телеведуча завжди буде в центрі уваги", - інтригує Вікторія Гресь.

Нагадаємо, показ "Fashion у прямому ефірі" відбудеться на головному подіумі 12 жовтня в 21.30 в рамках Ukrainian Fashion Week.

Фото: Лідія Таран у стилі "романтік" відкриє показ Ukrainian Fashion Week

У ньому візьмуть участь ведучі каналів 1+1, ТЕТ, 2+2: Алла Мазур, Марічка Падалко, Лідія Таран, Наталія Мосейчук, Юлія Бориско, Марина Леончук, Людмила Барбір, Руслан Сєнічкін, Єгор Гордєєв, Данило Грачов та інші телезірки.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю