Нова марка від «Укрпошти»: «Українська мрія» вийшла у День Конституції України

У День Конституції України «Укрпошта» відкрила продажі нової марки «Українська мрія»
Facebook Укрпошта

Сьогодні, у День Конституції України, вийшла нова колекційна марка від "Укрпошти", яка отримала назву "Українська мрія".

Поділитися:

До Дня Конституції України «Укрпошта» відкрила продажі нової марки «Українська мрія». На сторінці "Укрпошти" у Facebook з цього приводу написали наступне:

"Сьогодні особливий день. Адже разом з Днем Конституції ми святкуємо вихід «Української мрії» — поштової марки, яка символізує нашу незламність".

Цю марку створено на основі ілюстрації ще минулого року для конкурсу «Що для мене Україна?» 11-річної Софії Кравчук з Волині. На ній зображено найбільший у світі літак АН-225 "Мрія", який було знищено росіянами на початку загарбницької війни проти України.

марка українська мріяФОТО: minfin.com.ua

Анонсувавши вихід нової марки в "Укрпошті" писали:

"Цей випуск дуже особливий для нас. Бо він уособлює українську незламність. Росіянам вдалося знищити найбільший літак у світі, наше творіння. Але їм не вдасться знищити нашу справжню мрію і прагнення до свободи. Це знає кожен дорослий і малий. Сьогодні цей малюнок актуальний як ніколи. Хочемо, аби цей витвір філателії надихнув кожного українця мріяти сміливіше".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Унікальна річ з автографом Президента та знамениті марки від Укрпошти: як отримати подарунок з історичною цінністю до Дня Конституції України

Марки «Українська мрія» вийшли тиражем 3 млн примірників. У комплекті до кожної марки йде конверт та листівка. Кожен покупець зможе придбати до 2 листів марок та до 5 конвертів. Зробити це вже можна у відділеннях "Укрпошти", а також онлайн на українських та міжнародних маркетплейсах.

Українська мрія маркаФОТО: Facebook Укрпошта

Нагадаємо, ведуча 1+1 та волонтерка Соломія Вітвіцька проводить благодійний розіграш унікальних наборів марок з кораблем від "Укрпошти", кошти від якого підуть на потреби ЗСУ. Детальніше про цей розіграш дивіться у відео:

Новини по темі