Перший півфінал Євробачення 2022: порядок виступів та номери для голосування

Перший півфінал Євробачення 2022: порядок виступів та номери для голосування

Україна вийде на сцену пісенного конкурсу шостою.

Поділитися:

Сьогодні, 10 травня, стартує міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2022. Україну представляє гурт Kalush Orchestra, який вийде на сцену шостим. Букмекери пророкують гурту перемогу конкурсі з відривом в більше ніж 40%. Віримо, що відбір першого півфіналу гурт впевнено здолає. Загалом 17 учасників змагається за право вийти у фінал конкурсу, що відбудеться вже в суботу, 14 травня. 

Сьогодні ми писали де дивитись Євробачення 2022. Зазначимо, що коментує виступи учасників Євробачення як завжди Тимур Мірошниченко, ведучий денного інфотейнмент-шоу "Твій день". 

Порядок виступів у першому півфіналі та номери для голосування

З цих країн лише 10 пройдуть до фіналу за результатами сумарного голосування жюрі та глядацького голосування.

Євробачення 2022

Як проголосувати, якщо ви в Україні (за Україну не можна) 

Українці з українського номера у першому півфіналі можуть голосувати за всіх учасників "Євробачення-2022", окрім представників України Kalush Orchestra. Під час сьогоднішнього прямого ефіру з’явиться інформація про те, коли лінії голосування будуть відкритими. Тоді можна буде відправити смс-повідомлення на номер 7576 із номером учасника, якому віддаєте свій голос. 

Як проголосувати, якщо ви закордоном (за Україну можна з мобільного оператора країни вашого місцезнаходження)

Українці, які перебувають закордоном, можуть підтримати Kalush Orchestra у першому півфіналі! Для цього вам потрібно відправити 06 на номер 7576 з номера мобільного оператора країни, у якій ви перебуваєте. Проте важливо: це можливо тільки за умови, що ця країна бере участь у першому півфіналі конкурсу. Ще можна буде голосувати з італійських та французьких номерів.

Новини по темі