Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Ретроградний Меркурій: на що впливає, як проявляється і як спланувати важливі справи

З 30 травня до 23 червня триває період ретроградного Меркурія. Традиційно цей період дуже складний для прийняття рішень та самопочуття. Астролог Олена Осипенко пояснює всі нюанси цієї складної для людей астрологічної фази.

Ретроградний Меркурій 2021: на що впливає? Меркурій пов'язаний з усіма справами, які стосуються документів, купівлі-продажу, ділової активності, навчання, поїздок і т.д.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вазони і відпустка: як поливати рослини, коли вас немає вдома (ВІДЕО)

Ретроградний Меркурій 2021: як проявляється

Як правило, в звичайні періоди, ми мчимо, як на швидкісному поїзді, а життя пролітає мимо. Все миготить, ми втрачаємо себе в суєті і ставимо в основу руху свій успіх, гроші, соціальні контакти і намагаємося осягнути неосяжне. І ось три рази на рік (періоди ретроградного Меркурія) наш швидкісний поїзд пригальмовує, зупиняється на станції, яка строго визначена космічними законами.

Нам доводиться вийти з поїзда і озирнутися на всі боки. У нас знаходиться час прислухатися до себе, переглянути свої досягнення, оцінити те, що не цінували, підремонтувати своє життя, заглянувши глибоко в свою душу.

А потім, коли Меркурій повернеться в свій прямий рух, ми знову сідаємо в свій поїзд, розганяємося і знову мчимо вперед на всіх оборотах, напрацьовуючи нову інформацію і реалізуючи нові ідеї. Ось так працює ретроградний Меркурій в нашому з вами житті.

ретроградний меркурій 2021

Ретроградний Меркурій 2021: як впливає

Всі соціальні процеси гальмуються і навіть деякі з них починають рухатися в протилежну сторону. Тобто, події ніби повертають нас по вже пройденому маршруту і змушують доробити або переробляти певну роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Народжувати не обов’язково: руйнуємо найпоширеніші стереотипи про жіноче здоров’я

Ретроградний Меркурій 2021: як реагувати

Приймайте такий хід подій, не нервуйте і дотримуйтесь спокою. Дуже сприятливим чином в цей період проходить вивчення інформації, отримання знань, але краще трохи сповільнитися в цьому процесі, щоб знання проникли в глибину нашої свідомості. Меркурій на 25 днів своєї ретроградності повертає нас до самих себе. Займіться собою, щоб переосмислити свої цілі: чи туди ви йдете, куди хоче ваша Душа? Чи ви робите те, що хочете? У Вас є час розібратися з цим і подумати, як жити і працювати далі, щоб цей процес приносив вам радість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З чим поєднувати туніки? Тренди літа 2021 від дизайнера Андре Тана (ВІДЕО)

Ретроградний Меркурій 2021: як спланувати важливі справи

Якщо ви хочете швидкий розвиток ситуації — ініціюйте свої справи в періоди швидкого Меркурія і, особливо, на зростаючому Місяці.

Тоді справа буде швидко розвиватися і скоро принесе свої плоди. Такий найближчий період буде в липні-серпні.

Якщо справа починається на повільному Меркурії — справи будуть мати більш розмірену швидкість розвитку. Таку сповільнену швидкість Меркурій має поблизу своїх ретроградних періодів. Але якщо справа починається на ретроградному періоді Меркурія, то вона взагалі може в процесі розвитку зупинитися, її доведеться переробляти або можуть бути допущені неприємні помилки.

Багато процесів гальмуються, ламається куплена техніка, вилазять слабкі місця. У період ретроградного руху Меркурія при оформленні або роботі з важливими документами будьте дуже уважні — часто в цей час відбуваються прикрі помилки. Перевіряйте все і будьте пильні.

Приділіть більше уваги дому і відносинам в сім'ї. Відчуття внутрішньої чистоти і порядку часто приходять після того, як ми наведемо порядок навколо себе. Тримаючи шлях по Близнюкам до 11 липня, Меркурій допоможе випускникам терпляче впоратися з величезним багажем набутих знань, розкласти їх по поличках і успішно здати випускні іспити та вступні тести.

2021-06-22
Новини
Новини