Сенічкін та Анатоліч відгуляли день народження з полуничкою
![Сенічкін та Анатоліч відгуляли день народження з полуничкою Сенічкін та Анатоліч відгуляли день народження з полуничкою](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Ведучі Сніданку з 1+1 отримали солодкий подарунок від учасника Великого пекарського турніру
Вечірка до дня народження ведучих "Сніданку з 1+1" Анатолія Анатоліча та Руслана Сенічкіна не обійшлася без солоденького. Причому шикарний торт улюбленим ведучим спік учасник "Великого пекарського турніру" - студент Олександр Трофименков.
Сашко був одним з гостей на святковій вечірці. І його подарунок точно припав сніданківцям до душі. Великий торт з логотипом "Сніданку" був вкритий глазур'ю та свіжими ягодами.
Після короткої фотосесії торт миттєво розійшовся по тарілках численних зіркових гостей.
Нагадаємо, Руслан Сенічкін та Анатолій Анатоліч народилися з різницею в один день. Вони разом влаштувалу благодійну вечірку - замість подарунків гості приносили іграшки, які сніданківці передадуть малятам "Охматдиту".