Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Сергій та Сніжана Бабкіни відверто розповіли про їхні стосунки

Інтерв’ю зіркової пари та вишукана фотосесія для глянцю.

Сергій Бабкін разом зі своєю дружиною Сніжаною стали героями спецпроекту журналу ELLE «Дивитися в одному напрямку». Чоловік і жінка знялися у романтичній фотосесії та дали відверте інтерв’ю про свої сімейні цінності та традиції.

Для зйомки Сергій і Сніжана приміряли розкішні прикраси BVLGARI.

Фото: ELLE, Дмитро Гончаров

«За 11 років ми вже розуміємо один одного з півслова, півпогляду, з півморгання вій. Тому ми не відчуваємо, що робота, наприклад, якось негативно впливає на наше особисте життя. Найголовніше, що нам подобається і є величезне бажання це робити, тому нам під силу абсолютно все!» — щиро поділилася Сніжана.

Співак Сергій Бабкін додав:

Справа в тому, що ми хочемо одного і того ж, прагнемо до одного ідеалу і рухаємося в одному напрямку. Завдяки цьому у нас є все: взаємодовіра, взаємопідтримка, взаєморозуміння.

Фото: ELLE, Дмитро Гончаров

Також творчий тандем розповів про традиції, які склалися у їхній родині. Напередодні Нового року чоловік і дружина купують чотири ялинкові кульки. Кожен пише на папірці дванадцять своїх найзаповітніших бажань, причому останнє завжди звучить так: «Щоб усі наші мрії здійснилися».

Папірці Сергій і Сніжана загортають у трубочки, кладуть в окремі кульки та закривають. Прикраси з бажаннями Бабкіни вішають на ялинку. Кульки висять упродовж усіх свят, а потім чекають свого часу в коробці до наступного року. Лише через дванадцять місяців Сергій і Сніжана відкривають кульки, дістають звідти папірці та читають бажання. Зазвичай здійснюється абсолютно все.

Фото: ELLE, Дмитро Гончаров

Закохані зізналися, що обирати одне одному подарунки їм дуже просто.

Ми дуже добре знаємо один одного, тому подарунки даруємо потрібні і бажані.

Ті, які викликають захоплення і радість. Незвичайних не було. А найцінніші — ті, які неможливо побачити. Їх можна тільки відчути. Тому що це враження і емоції, які залишаються в пам'яті на все життя», — розповів Сергій Бабкін.

Фото: ELLE, Дмитро Гончаров

За словами дружини музиканта, вона полюбляє дарувати йому потрібні речі — наприклад, мікрофон чи комп’ютер. Але цього року на день народження Сніжана купила чоловікові квитки на концерт.

«Він великий шанувальник Стінга, який якраз мав приїхати до Києва. Я навіть пам'ятаю, що Сергій дивився квитки і обирав місця. Але потім сказав: «Ні, хочеться, але не буду купувати». Я купила 2 квитки і на день народження подарувала йому. Це був шок, що межує з радістю, він був у повному захваті. Ми разом пішли на цей концерт і отримали купу задоволення».

Фото: ELLE, Дмитро Гончаров

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сергій та Сніжана Бабкіни святкують день першого поцілунку

2018-12-14
Новини
Новини