Спокуслива солістка гурту NIKITA Даша Астаф'єва розповіла про нареченого та роль у новому фільмі

Спокуслива солістка гурту NIKITA Даша Астаф'єва розповіла про нареченого та роль у новому фільмі

Артистка знялася у фільмі "Ніч Святого Валентина". 

Поділитися:

Днями у відвертому інтерв'ю Даша Астаф'єва  розповіла, що мала серйозні стосунки, які тривали рік, але закінчилися трагічно.

"Я пам'ятаю, як прийшла і сказала Юрі (прим. Юрій Нікітін - продюсер гурту Nikita), що у мене буде весілля, може, будуть діти. І наступного дня після того, як я це озвучила, мій наречений сказав: "А знаєш, йди-но ти зі своєю сім'єю, зі своїми дітьми. Я взагалі літаю, а ти мене заземлюєш своїми розмовами", - поділилася Даша.  

Незважаючи на це, дівчина вірить, що справжнє кохання існує. У студії "Сніданку з 1+1" вона розповіла про свою роль у романтичному фільмі "Ніч Святого Валентина", прем'єра якого відбудеться сьогодні.

Партнером Астаф'євої на знімальному майданчику став російський актор Кирило Кяро. За словами Даші, у фільмі їй з Кяро довелося по-справжньому цілуватися. Однак, як розповіла Астаф'єва, завдяки майстерності Кирила вона не почувалася ніяково.

"Почалися знімання зі сцени у гінеколога. Звичайно, ми стали набагато ближчими з Кирилом. Кирило дорослий чоловік, досвідчений. Він зумів привернути до себе. Я вже йшла додому така, з запаморочливою головою. Він зробив все правильно", - поділилася Астаф'єва.

Також зірка розповіла про свою героїню, яка розчарувалася у стосунках, однак все ж таки знайшла справжнє кохання. Даша порівняла себе із своїм екранним персонажем

 "Я напевно як моя героїня, у житті перебираю. Мої мама та бабуся сваряться: "Ти залишишся старою дівою, ти залишишся одна. Не треба бути такою вередливою". Але хочеться зустріти так, щоб раз і назавжди. Я дуже вірю, що все що не моє йде з мого шляху", - розговорилася Даша.

Окрім того артистка поділилася, що у фільмі "Ніч Святого Валентина" не було чіткого сценарію, а слова акторам надходили просто на знімальному майданчику.

"Дуже важко було. Всі ми певною мірою божевільні, бо всі погодилися взяти участь у цій божевільні. Дійсно, сценарію не було. Слова надсилали на знімальному майданчику. У мене дзвонить телефон, мені приходять слова. Зате ми зняли живі, справжні емоції", - розповіла Астаф'єва.

Нагадаємо, Даша Астаф'єва у мереживному спідньому та із батогом поскаржилася на зайву вагу. Зірка не припиняє вражати публіку "гарячими" відео.

ФОТО: Instagram/da_astafieva

Новини по темі