Святослав Вакарчук потрапив під артилерійський обстріл під час виступу для бійців на передовій: подробиці у сюжеті ТСН
![Тренер "Голосу країни" Святослав Вакарчук під час виступу для бійців на передовій потрапив під ворожий обстріл Тренер "Голосу країни" Святослав Вакарчук під час виступу для бійців на передовій потрапив під ворожий обстріл](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/001/036/798/553522de2cba3c67970675b85e92c798_665x442.jpg)
Тренер "Голосу країни-12" Святослав Вакарчук потрапив під обстріл.
Тренер "Голосу країни-12", фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук потрапив під артилерійський обстріл. Сталося це на передовій, куди артист приїхав з виступом для українських бійців. Ексклюзивні подробиці у сюжеті ТСН:
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знімальна група ТСН потрапила під обстріл під час прямого включення (відео)
Святослав Вакарчук приїхав разом зі знімальною групою ТСН на передову на Донеччину, щоб виступити для бійців і підняти їх моральний дух, виразити таким чином свою вдячність і підтримку. Під час підготовки до виступу почався артилерійський обстріл українських позицій російськими військами, вибухи лунали зовсім поруч. Але, незважаючи на це, Вакарчук все ж дав невеликий концерт для наших захисників: просто у бліндажі. Вакарчук каже, що, незважаючи на небезпеку, не міг не заїхати до цих героїв, і зауважує:
"Хлопцям і дівчатам набагато важче, я можу бути пів дня в такій ситуації, а вони місяцями".
Цей випадок Вакарчук прокоментував у соцмережах так:
"На фронті буває всяке. Я вже дав близько 120 виступів на Сході і на Півдні. І потрапляв в різні ситуації. Але завжди повторюю: крім нас з вами більше в України нікого нема. Тож кожен має робити для Перемоги, що може. Кожен. Кожного дня. Так, як роблять ці хлопці та дівчата на фронті. Вони — наш скарб. Зі мною все добре! Продовжуєм іти!"
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Здається, це перший в історії музичний виступ на ЧАЕС", — Святослав Вакарчук виступив на звільненій від рашистів атомній станції
Знімальній групі ТСН Святослав Вакарчук додав:
"Все буде добре, і все буде Україна! Ми переможемо, а потім настане український справжній мир".
Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Святослав Вакарчук вдруге став батьком: у нього народилася донечка Соломія. Цю важливу подію у своєму житті Вакарчук так прокоментував ТСН:
"Я щасливий, що зміг побачити її, просто викроїти буквально хвилинку".