Телеведуча Іванна Онуфрійчук у Швейцарії збирає допомогу для українців разом з благодійним фондом 1+1 медіа «Ти не один»

Телеведуча Іванна Онуфрійчук у Швейцарії збирає допомогу для українців разом з благодійним фондом 1+1 медіа «Ти не один»

З першого дня війни телеведуча намагається бути максимально корисною для України та українців.

Поділитися:

Початок повномасштабного вторгнення росії в України застав ведучу «Танці з зірками» на 1+1 Іванну Онуфрійчу з родиною за кордоном. Через те, що в Україну вже було неможливо потрапити, вона з рідними полетіла до Швейцарії, куди частково переїхала після пропозиції руки і серця від свого чоловіка Алмаза

З першого дня війни телеведуча намагається бути максимально корисною для України та українців. Зокрема на  інформаційному фронті — записує відеозвернення до підписників у інших країнах, показує масштаб і жах того, що відбувається. Також виступає на мітингах з рідними.

Іванна Онуфрійчук з мамою

Другий фронт — благодійний. У Швейцарії Іванна Онуфрійчук долучилася до гуманітарної асоціації, де разом з іншими українцями збирала допомогу, займалася закупкою ліків, продуктів, засобів гігієни, збирали одяг. Проте пункт збору гуманітарної допомоги, що був у її місцевості, змінив напрям діяльності. Але потреба допомоги для українців не зникла. Тому телеведуча вирішила взяти цю справу у свої руки.

«Я відкрила власний пункт збору допомоги в Лозанні. У співпраці з благодійним фондом 1+1 медіа «Ти не один» та в рамках єдиної програми «Ukraine SOS» збираю дитяче харчування, гігієну, їжу та гігієну для дорослих, медичні засоби, зарядні пристрої. Повний перелік є на моїй сторінці в Інстаграм. Я живу поруч, тому особисто контролюватиму всі процеси збору, передачі та формування гуманітарної допомоги», — поділилась Іванна Онуфрійчук.

Пункт прийому допомоги знаходиться за адресою Rue de Lausanne 33a, 1110 Morges і відкритий з понеділка по суботу з 11:00 до 18:00. Усі зібрані речі Іванна відправить в Україну для вимушених переселенців з областей, де ведуться бойові дії, родинам в заблокованих містах (Харків, Чернігів), маленьким пацієнтам лікарень, дитячим будинкам, громадам з міст — Полтава, Львів, Біла Церква, Дніпро, де перебувають вимушені переселенці, підопічним Бородянського психоневрологічного інтернату та іншим, хто потребує. 

Іванна Онуфрійчук допомогаІванна Онуфрійчук

«Друзі, я щодня в офісі, чекаю на вас! Хто знаходиться у Швейцарії чи поряд і може сюди привезти допомогу — буду рада вас бачити! Приїздіть, будемо допомагати Україні разом. Діліться інформацією з друзями у Європі та Швейцарії. Нам потрібно максимально об‘єднатися, аби ставати ближчими до перемоги!», — закликала телеведуча.

Іванна Онуфрійчук з мамою мітинг

Наразі всі ведучі 1+1 долучаються до добрих справ — запустили збір на швидке реагування, аби допомогти якомога більшій кількості українців — Ukraine SOS. Долучитись можна через вікно збору на найбільшій благодійній платформі України — dobro.ua

Новини по темі