З перших днів війни телеведучі 1+1 стали волонтерами. Фонд «Ти не один» 1+1 media оголошує єдиний благодійний збір UKRAINE SOS

З перших днів війни телеведучі 1+1 стали волонтерами. Фонд «Ти не один» 1+1 media оголошує єдиний благодійний збір UKRAINE SOS

З перших днів оборонної війни України команди благодійних проєктів фонду «Ти не один 1+1 медіа» переорієнтували свою роботу відповідно до запитів і потреб термінової допомоги.

Поділитися:

Команда журналістів перебуває в центрі важливої інформації та реагують на сигнали SOS – у запитах на евакуацію, гуманітарного забезпечення, потреби у транспорті, медичних матеріалах, житла, харчування, захисної амуніції, психологічної підтримки, а також рятівного висвітлення в прямих ефірах та у соцмережах. На контакті – благодійні фонди, громадські організації, волонтерські спільноти, громади міст, тероборона та захисники. 

Команда «Здійсни мрію» під патронатом 1+1 з Нелею Шовкопляс залучили гуманітарну допомогу у 12,5 тонн важливих речей для дітей, родин і людей похилого віку, зібраних батьками та школярами в іспанському містечку Картахена.

Соломія Вітвіцька щоп’ятниці організує музичні концерти для підтримки лікарів і пацієнтів в НДСЛ Охматдит, благодійний аукціон золотої медалі паралімпійця Сергія Ємельянова. 

Соломія Вітвицька

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЗолота олімпійська медаль на броню українським захисникам — Паралімпієць Сергій Ємельянов та Соломія Вітвіцька проводять благодійний аукціон

Соломія Вітвицька

До добрих справ залучені всі – Людмила Барбір, Єгор Гордєєв, Лідія Таран, Наталія Мосейчук, Тімур Мірошниченко, Стася Ровінська, Саша Лобода, Юрій Горбунов, Алла Мазур. Самотужки, й разом з командами «Здійсни мрію», «Право на освіту», «Школа Супергероїв». З партнерами шукали та знаходили медикаменти, як от нитки для кесаревого розтину в Інститут педіатрії акушерства і гінекології, організовували психологічну допомогу. Допомагали з транспортним забезпеченням для перевезення захисної амуніції для військових та лікарів. Зараз на київському залізничному вокзалі лікарі Інституту імені М. М. Амосова безплатно проводять огляди серця на тому самому УЗД-апараті, щоб був придбаний на внески благодійної справи Твій День-Твоя Мрія.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖВнесок ведучих 1+1 у боротьбу з агресором: Костянтин Грубич, Володимир Рабчун та Тімур Мірошниченко про ефіри, медіаборотьбу та забезпечення тероборони

З метою робити ще більше, команда відкриває єдину програму фонду Ukraine SOS!  Оголошується збір та офіційний прийом коштів від охочих з усього світу, адже кураторам проєктів довіряють і готові передавати допомогу. Про події в Україні вони також розповідають в ефірах та на сторінках Guardian, El Pais, INews, BBC, CNN.   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЛідія Таран розповіла про свій досвід на французькому телебаченні: як Франція ставиться до війни, яку розпочала росія в Україні

Таран

І ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Благодійний проєкт «Здійсни мрію» продовжить дарувати радість втілених бажань українським дітям, маленьким пацієнтам, які чекають нашої підтримки, особливо у такий час!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖУкраїнський хлопчик, з яким Анджеліна Джолі зустрілась в італійській лікарні, став підопічним благодійного проєкту «Здійсни мрію»

Джолі Здійсни мрію

За даними ООН, з початку війни свої будинки в Україні залишили 10 мільйонів людей, станом на 3 квітня зафіксовано 1417 загиблих і 2038  поранених.  Збережемо разом ще більше життів українців, наших дітей, і надамо максимум піклування всім, від кого залежить майбутнє України! 

Благодійний фонд групи 1+1 media «Ти не один» було створено 5 років тому, у 2017 році, з метою посилення роботи відомих соціальних проєктів «Здійсни мрію», «Право на освіту», «Переможці», кураторами яких є телеведучі 1+1. Фонд є платформою розвитку важливих змін у суспільстві, зокрема, в напрямках освітньої та психологічної допомоги дітям в Україні.

У команді  –  25 телеведучих 1+1: Алла Мазур, Соломія Вітвіцька, Наталія Мосейчук, Єгор Гордєєв, Руслан Сенічкін, Лідія Таран, Наталія Островська, Юрій Горбунов, Іванна Онуфрійчук, Неля Шовкопляс, Людмила Барбір, Валентина Хамайко, Олександр Попов, Ігор Циганик, Олександра Лобода, Валерія Ковалінська, Ірина Ванникова, Руслана Писанка, Тімур Мирошниченко, Костя Грубич, Стася Ровінська, Марічка Падалко, Святослав Гринчук, Вова Рабчун. 

Україна переможе! Ми на світлій стороні!

wish.1plus1.ua

БО "ТИ НЕ ОДИН" БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД 1+1 МЕДІА"
Код ЄДРПОУ 41565550
IBAN - UA 41 328209 0000026007050040834 
Призначення платежу: Благодійний внесок 

EUR:

CHARITY ORGANIZATION "YOU ARE NOT ONE" CHARITABLE FOUNDATION 1+1 MEDIA"
IBAN UA 41 328209 0000026007050040834
Bank BANK PIVDENNYI
Odessa, Ukraine
SWIFT code: PIVDUA22
Correspondent
Bank COMMERZBANK AG
Frankfurt-am-Main, Germany
SWIFT code: COBADEFF
400886522200EUR
Details of payment: Charitable donation

USD:

CHARITY ORGANIZATION "YOU ARE NOT ONE" CHARITABLE FOUNDATION 1+1 MEDIA"
IBAN UA 41 328209 0000026007050040834
Bank BANK PIVDENNYI
Odessa, Ukraine
SWIFT code: PIVDUA22
Correspondent
Bank THE BANK OF NEW YORK MELLON
New York, USA
SWIFT code : IRVTUS3N
8900319313
Details of payment: Charitable donation.

Новини по темі