Три знаки зодіаку, які змінять коло оточення у вересні

3 знаки зодіаку, у яких буде багато знаймоств у вересні
Freepik

Які знаки зодіаку будуть мати нових друзів у вересні?

Поділитися:

Від вашого знаку зодіаку залежить багато аспектів життя. Які знаки зодіаку оточать себе новими людьми у вересні, розповіла Анжела Перл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три знаки зодіаку, які досягнуть успіху у вересні

Рак

15 вересня Меркурій перестає бути ретроградним у 3 домі спілкування та контактів. Уже можна робити масштабні покупки та починати стосунки, проте астрологиня рекомендує почекати хоча б до 18 вересня. У вас з’являться нові ідеї та знайомства. Можливі подорожі. Молодий місяць у цьому ж домі принесе новини від родичів. 29 вересня Повня в 10 домі репутації. Ви будете привертати увагу. Відкриється нова інформація та таємниці. Ймовірний перехід на іншу роботу. Відбудеться зміна вашого статусу, наприклад, ви одружитеся чи завагітнієте. Ваші цілі проясняться. Ретроградні Уран та Сатурн вплинуть на зміни вашої мети.

Лев

24 вересня Сонце та Марс в 3 домі контактів та спілкування. На вас чекає багато руху та контактів з людьми. Ви будете чомусь навчатися. Відбудеться зустріч з родичами або ж отримаєте новини від них. 29 вересня Повня в 9 домі розширення світогляду. Будуть подорожі за кордон та якась нова інформація. Ви почнете глибше на чомусь розумітися. Ваші можливості розширяться.

Водолій

24 вересня Сонце та Марс в 9 домі далеких земель. Ви будете дуже активні. Будуть якісь справи, пов'язані з іншими країнами (знайомства з іноземцями, вивчення нової мови, переїзд). Ви будете чомусь вчитися або ж викладати. Ваша популярність збільшиться. Юридичні справи стануть зрозумілішими. 29 вересня Повня в 3 домі спілкування. Ваша медійність буде більшою. Ви розширите світогляду внаслідок нових знайомств. Зміните транспорт. Отримаєте новини від родичів. Прийдуть нові ідеї. Буже багато спілкування.

 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю