У прямому ефірі не змогла втримати сліз, побачивши колег: у «Сніданку.Онлайн» ведуча ТСН Лідія Таран розповіла, як французьке телебачення підтримує Україну

У прямому ефірі не змогла втримати сліз, побачивши колег: у «Сніданку.Онлайн» ведуча ТСН Лідія Таран розповіла, як французьке телебачення підтримує Україну
соцмережі

Ексклюзивно для ефіру «Сніданок.Онлайн» долучилась ведуча ТСН Лідія Таран, яка наразі перебуває у Франції.

Поділитися:

В ефірі телеканалів ТЕТ та 2+2 та у прямому ефірі на YouTube улюблене шоу глядачів «Сніданок. Онлайн» з 9:00 до 12:00 продовжує надавати оперативні новини про ситуацію в Україні та підтримувати наших земляків під час війни. Корисні поради та консультації профільних спеціалістів, спілкування з популярними зірками та звичайними українцями – саме це щодня чекає на глядачів протягом тригодинному ефірі.

Ексклюзивно для ефіру «Сніданок.Онлайн» долучилась ведуча ТСН Лідія Таран, яка наразі перебуває у Франції. Вона виїхала туди зі своєю донькою Василиною,  ведуча активно дає інтерв’ю французьким ЗМІ. Нещодавно Лідія відвідала одне з політичних шоу на телеканалі France 5, де розповіла всю правду про війну в Україні європейським політикам та глядачам. Вийшовши на відеозв’язок та побачивши колег, ведуча не змогла стримати емоції та заплакала: «Я так рада вас бачити!».

За словами телеведучої, у неї дуже багато запитів на різноманітні інтерв’ю, що навіть не встигає усім відповідати та узгоджувати час.

«У Франції постійно ведуть телемарафони. Показують детальні мапи, їхні люди знають де які українські міста. Навіть у Василини дівчинка в школі сказала, що знає де Маріуполь, Одеса, тому що дивиться з батьками новини. Про Україну французів цікавить все», — розповіла Лідія Таран.

Вона говорить, що у великих містах люди активно організовують та ходять на мітинги, просять, щоб французькі компанії вийшли з ринку росії та вимагають закрити небо над Україною. У менших населених пунктах потрібний ініціатор, проте там також вже відбуваються зміни. Як наголошує телеведуча, історія з французькою владою дещо інша, але люди максимально до неї пробиваються.

«Французи дуже хвилюються і переживають — дивляться з екранів на наші розбомблені міста і не уявляють як таке могло статися у 21 сторіччі! Історично вони мали багато зв'язків з російською імперією, і були лояльні до них. Зараз же відбувається велике прозріння і деформатизація мозку», — підкреслила Лідія Таран.

За її словами, дуже багато звичайних європейців підтримують і щиро співчувають українцям. Вони активно приймають родини з мамами та дітьми, допомагають з житлом, роботою та збирають гуманітарну допомогу. Проте ведуча зазначила, що дуже хоче додому і сподівається на найшвидше повернення.

Щодня на глядачів «Сніданку. Онлайн» очікують поради від профільних спеціалістів, оперативна інформація та свіжі новини про Україну, включення зірок та інше. У такий складний для країни час, поки весь український народ став на захист рідної землі, команда ранкового проєкту знайшла можливість бути поруч зі своїми глядачами та підтримувати їх у найскладніших обставинах.

Не пропустіть щодня проєкт «Сніданок. Онлайн» з  09:00 до 12:00 на телеканалах ТЕТ і 2+2, а також на YouTube.

Новини по темі