Лідія Таран підтримала маленьких пацієнтів Охматдиту і провела для них в команді з вчителями та психологами «Уроки мрій»

Ведуча 1+1 Лідія Таран намалювала мрії з дітьми, які борються за здоров’я

Перші «Уроки мрій» 2022 року в лікарні Охматдит з Лідою Таран: про що мріє малеча?

Поділитися:

У столичному Охматдиті, який днями відсвяткував 128-й день народження, вперше у новому році, відбулись Уроки мрій. Разом зі «Школою Супергероїв» маленьких пацієнтів лікарні навчали мріяти до зірок! А головне – надавали психологічну підтримку в цей непростий час, налаштовували на радісні думки та сподівання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша школа у лікарні під патронатом Наталії Мосейчук відкрилась на Сході у Харкові

В гості до малечі завітала Лідія Таран, кураторка благодійного проєкту 1+1 media «Здійсни мрію», ведуча ТСН. Разом з Лідою маленькі пацієнти вчились вчитись мріяти, малювати свої бажання, робити їх видимими, проговорювати, перетворювати на цілі, бачити перші кроки до них і надихатися вірою у здійснення. Полетіти на Меркурій, поїхати на море, побачити піраміди в Єгипті, навчитися водити танк, професійно грати у волейбол, стати моделлю, заспівати з Юлією Саніною – такі бажання зараз має українська малеча.

Лідія Таран

«Я дуже щаслива, що в цей час викликів ми змогли бути тут в дитячій лікарні поруч з батьками, лікарями, дітьми. На цих уроках ми захоплюємо  мріяти! Ігнорувати своє раціо, і мріяти без меж! Все можливо. Діставати невидимі крила і вперед! Це допомога діткам, які поки що хворіють… Їм дуже важко буває дивитися в майбутнє, їх долають думки про страх чи одужають… Але мрія зцілює! Діти мають право на казку! Все буде добре. Мрії створюють наше життя, адже усі великі винахідники –  мрійники! І все що нас оточує, все чого досягло людство, – колись було просто мрією», – розповіла Лідія Таран, кураторка «Здійсни мрію».

Протягом заняття малечу розпитували про їхні маленькі та великі мрії, разом думали як можна їх здійснити. На завершення уроку дітлахи разом із Лідою Таран малювали кольоровими олівцями та фломастерами свої бажання! Адже візуалізація мрії – важливий крок до її втілення! І запускали ракети з бажаннями у Всесвіт! Малюнки передали до проєкту «Здійсни мрію».

Лідія Таран

Уроки тривали кілька днів поспіль, за оновленою програмою. Школа Супергероїв продовжує проводити їх не тільки в Охматдит, а в лікарнях Житомира, Дніпра, Харкова. Наразі збираємо поради та рекомендації від експертів і будемо оновлювати програму уроку, спільно з психологами Охматдит і вчителями Liko-School. Психологи висловили готовність активніше допомагати благодійному проєкту «Здійсни мрію» – зі спілкуванням з дітьми й батьками, уроками мрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Святого Миколая: Лідія Таран запросила українців стати чарівниками для маленьких пацієнтів лікарень

«Коли дитина мріє це ознака здоров'я. Це є як план дій. Вони тоді більш емоційно спокійні, більш витримані, позитивні. Дуже важливі ці уроки, і ми дуже вдячні всім!», –  поділилась Олена Анопрієнко, завідувачка Центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги НДСЛ «Охматдит», кандидатка психологічних наук, психологиня вищої категорії».

Концепцію Уроку мрій у 2018 році розробили найкращі вчителі – фіналісти премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 разом з командою ГО «Освіторія» та кураторкою проєкту «Право на освіту» і телеведучою Наталею Мосейчук. Урок рекомендовано МОН України. Конспект уроку – у вільному доступі.

Завантажити Урок мрій можна за посиланням https://osvitoria.media/news/vchyteliv-zaproshuyut-provesty-urok-mriyi/.

Урок мрій

У такий непростий час проєкт продовжує підтримувати малечу. Усі дорослі, хто приходив на Уроки мрій обов’язково мали сертифікат про повний курс вакцинації та свіжий ПЛР тест. 

Дивіться, як відбувалося відкриття "Школи супергероїв" в лікарні Охматдит:

Новини по темі