Таран і Сенічкін влаштували веселий флешмоб в очікуванні головної ялинки країни
![Зірки 1+1 влаштували #грінчелендж для Тіни Кароль Зірки 1+1 влаштували #грінчелендж для Тіни Кароль](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/267/054/ffefe00c0bba39661c9d90f6f89206dc.jpg)
На веселий флешмоб зірок надихнула українська діва
Нещодавно українська співачка, тренер Голосу країни Тіна Кароль прикрасила обкладинку зимового номеру журналу Harper's Bazaar. Вперше в історії журналу на фото опинилася вітчизняна зірка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіна Кароль без макіяжу, таємні ритуали і виснажливі репетиції: як співачка готувала всеукраїнський
На світлині Тіна повстістю піддалася експерименту і, як завжди, здивувала своїх шанувальників. Співачка відмовилася від своєї візитної картки - червоної помади та приміряла зелене пір'я.
Зірки 1+1 підтримали незвичну ідею фотосету і влаштували веселий челендж. Флешмоб #зустріньЙолкугідно народився під час зйомок кулінарної рубрики з Русланом Сенічкіним.
Руслан передав естафету своїм колегам - Єгору Гордєєву, Нелі Шовкопляс та Людмилі Барбір.
Приєдналися до #грінчелендж ведуча ТСН Лідія Таран та генеральний директор телеканалу 1+1 Олександр Ткаченко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіна Кароль розсекретила свою вагу