Чи важлива національність у стосунках

Одруження наосліп

Сьогодні о 22.00 глядачі 1+1 побачать новий випуск проекту Одруження наосліп.

Поділитися:

Сьогодні о 22.00 телеглядачі 1+1 побачать новий випуск проекту Одруження наосліп, в якому шанс побудувати щасливі стосунки отримають перський принц та ідеальна жінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому чоловіки йдуть від «хороших дівчаток»?

Учасником нового випуску стане успішний бізнесмен Шон з Ірану – власник яхт, літаків та кількох компаній, який шукає свою українську принцесу Шону 32 роки, він впевнений, що є чоловіком мрії для будь-якої жінки і не звик чути слова ні. Він шукає світлооку та розумну красуню, яка зможе його зацікавити.

Я зустрічався з моделями, співачками, дівчатами з обкладинок, тому знаю собі ціну. Але моя жінка отримуватиме все, що забажає, - говорить Шон.

Нареченою Шона у проекті стане 29-річна Євгенія з Одеси, яка мріє про сміливого та чарівного лицаря, який завойовуватиме її кожен день. Євгенія понад усе хоче створити родину. Її минулі стосунки завершились за крок до одруження, проте нові, на проекті Одруження наосліп, почнуться саме з цього омріяного моменту.

Я ідеальна жінка та не маю недоліків. Я ніжна, енергійна, весела та готова бути поруч зі своїм чоловіком у будь-якій ситуації, - зізнається дівчина.

Отримавши пару своєї мрії, Євгенія та Шон зіткнуться з випробуваннями, власними страхами та необхідністю переглянути свої переконання заради нового щастя.

Проживши кілька днів разом, Євгенія і Шон все більше відчувають симпатію один до одного. Але як відреагує впевнений у власній привабливості Шон, дізнавшись, що Євгенія підтримує спілкування з колишнім нареченим? Дівчина впевнена, що мріє про родину, але чи зможе вона встояти перед спокусою повернути минулі стосунки, телеглядачі побачать вже у сьогоднішньому випуску.

На прикладі Євгенії та Шона телеглядачі не тільки дізнаються ціну щасливим стосункам, але і побачать, як підкорити серце справжнього східного принца, про якого так мріють безліч українських жінок.

Психолог і ведучий проекту Єгор Тополов спростував побоювання багатьох дівчат щодо того, що будувати стосунки з іноземцем складніше, ніж з людиною своєї національності:

Звичайно, кожна країна накладає відбиток на менталітет. Але будь-які стосунки - це складна робота. І головне в ній не національність, а спільні особливості та повага один до одного.

Нагадаємо, у проекті Одруження наосліп психологи і ведучі Єгор Тополов і Олена Любченко підбирають пари на основі психологічної та емоційно-сексуальної сумісності, а також заважать на те, яку пару мріє зустріти учасник. За правилами проекту, чоловік та жінка одружуються наосліп та мають прожити разом тиждень як справжнє подружжя. На прикладі героїв телеглядачі отримують цінні уроки, які допомагають їм покращити власні стосунки з коханими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Чому дорослі люди тікають від стосунків?

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю