Вимогливий чоловік та розбалувана красуня спробують стати щасливою парою

Одруження наосліп
Одруження наосліп покаже, як будують стосунки розбалувана красуня та вимогливий чоловік

Експерти реаліті-проекту Одруження наосліп створять нову пару.

Поділитися:

Сьогодні о 22:45 глядачі «1+1» побачать нову серію реаліті-шоу «Одруження наосліп». Ведучі проекту Єгор Тополов і Олена Любченко підбиратимуть учасникам пару на основі психологічної та емоційно-сексуальної сумісності.

Героями сьогоднішнього випуску стануть Олег та Ірина. Олег – весільний ведучий. Чоловік стверджує, що досяг у житті набагато більше, ніж його однокласники й одногрупники. Але він прагне більшого. Тому шукає дівчину, завдяки якій стане популярним на весь світ. Олег мріє про ідеальну дружину. Його обраниця має бути красивою, успішною, смачно готувати й слідкувати за порядком у домі.

Я буду сам собі заздрити, ― підсумовує  свої думки чоловік.

Психологи проекту ідеальною парою для Олега бачать білявку Іру.

Я молода, але вмію надихати, оскільки пройшла школу мусульманських дружин, ― говорить про себе дівчина.

Іра має дворічну доньку від першого шлюбу з мусульманином. Вона розповідає, що була цілком щасливою у стосунках із чоловіком. Він виконував усі її забаганки. Але через релігійні та культурні відмінності шлюб довелося розірвати. Ірина шукає гідного чоловіка, який знайде спільну мову з її дитиною і забезпечить розкішне життя.

Ірина з першої хвилини вразить Олега своєю красою. Але конфлікти й непорозуміння у парі розпочнуться вже наступного дня після весілля. Чоловік звик, що останнє слово завжди за ним. Але Іра не готова відступати від своїх бажань і поглядів. Молодята не знайдуть спільної мовить навіть у супермаркеті, вибираючи продукти. Олег буде неприємно здивований тим, що його дружина не звертає увагу на зависоку вартість товарів. Іра буде скаржитись на те, що чоловік ніколи не буває серйозним. Будь-яку розмову або проблему він переводить на жарт. Дівчина хвилюється, що він не зможе стати гарним татом для її доньки.

Як пройде знайомство Олега з дитиною Ірини та чи зможуть учасники проекту порозумітись заради майбутнього щастя ― дивіться сьогодні о 22:45 в реаліті Одруження наосліп на 1+1.  

Телеканал 1+1 вже запустив кастинг 6-го сезону реаліті Одруження наосліп. Експерти-психологи знають секрети ідеальних стосунків та поділяться ними з новими учасниками проекту.

Герої Одруження наосліп забувають про помилки й розчарування минулого, отримуючи шанс зустріти свою долю. Це єдиний український телепроект, де люди за тиждень можуть стати по-справжньому щасливими.

Заповнюйте анкету та робіть сміливий крок назустріч коханню й казковому світу ТБ.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю