Як порозумітися зі своїм чоловіком: Поради Олени Любченко

Одруження наосліп
Дивись відео

Сьогодні о 22.10 глядачі 1+1 побачать новий випуск реаліті Одруження наосліп.

Поділитися:

Сьогодні о 22.10 телеглядачі 1+1 побачать новий випуск реаліті Одруження наосліп та дізнаються ще один секрет щасливих стосунків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отримувати чи віддавати: Що потрібно для щастя?

Героєм сьогоднішньої програми стане 33-річний Володимир, староста села Червона Діброва Черновецької області.  Хазяйновитий, амбіційний хлопець – гарний господар не лише свого дому, але й села. Володимира щиро поважають односельчани за його активність, відповідальність та турботу. Чоловік вже був одружений та самотужки виховує доньку Роксолану. Він мріє про привабливу і хазяйновиту дівчину, яка надихатиме його на досягнення нових цілей своїм норовливим характером, та з якою чоловік зможе створити нову родину.

Психологи і ведучі проекту Єгор Тополов та Олена Любченко обирають пари у проекті на основі психологічної та емоційно-сексуальної сумісності.

Так, дружиною Володимира в рамках проекту стане 23-річна Олена з Мукачева Закарпатської області, яка працює на місцевій радіостанції.

«Олена – щира українка. Вона енергійна, емоційна, примхлива та вимоглива», - зазначив Єгор Тополов. 

Олена пережила зраду свого коханого, і зараз дівчина мріє про надійного та хазяйновитого парубка, з яким розділятиме свою радість і печаль.

Володимир та Олена одружаться наосліп та стануть чоловіком і дружиною на тиждень. Після цього вони вирішать, продовжити стосунки поза проектом чи повернути обручки та розлучитись. Випробування подружнім життям допоможе чоловіку та жінці подолати свої слабкості, страхи та образи і знайти секрет щасливих стосунків.

Так, Олена не забула зраду минулого коханого, і тепер її примхи та гострі зауваження ранять серце нового чоловіка Володимира.

«Часто жінка, яка пережила зраду чоловіка, транслює образу на всіх наступних супутників. Якщо це не змінити, то минулі образи можуть завадити побачити нові можливості, які дарує життя», - говорить Єгор Тополов.

Психолог і ведуча проекту Олена Любченко поділилась своїм досвідом подружнього життя і розповіла, як вона досягла взаєморозуміння з власним чоловіком:

«У шлюбі дуже важлива жіноча позиція. Жінка може бути або дуже прискіпливою до всіх недоліків, які відшукає у своєму чоловікові, або звертатиме увагу на те, що її надихає і приваблює в ньому. І для цього не потрібні подвиги щодня, це можна помічати у буденному житті».

Крім того, Олена дала пораду, як озвучувати зауваження своїй «другій половинці», щоб уникнути образ:

«Потрібно навчитись робити конструктивні зауваження, а не просто безкомпромісно озвучувати свої бажання. Формула дуже проста. Ти з повагою ставишся до бажань іншої людини, але і чітко відстоюєш свої психологічні межі. Наприклад, можна сказати: «мені це не подобається», «на жаль, я не можу це зробити». І не звинувачувати людину».

Секрети щасливого кохання телеглядачі дознаються вже сьогодні ввечері , у новому випуску Одруження наосліп о 22.10 на 1+1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Позиція споживача недопустима в повноцінних стосунках», — психолог Єгор Тополов

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю