«Я забула, скільки мені років»: Ольга Атанасова та Дар’я Єгоркіна із серіалу «Різниця у віці» розповіли, як їхній справжній вік впливає на кар’єру та особисте життя

Акторки серіалу «Різниця у віці» розповіли, як їхній вік впливає на них

Цього тижня на телеканалі 1+1 стартував новий серіал «Різниця у віці», у якому глядачі спостерігають за авантюрою двох сестер Катерина та Марго.

Поділитися:

Дівчата вирішили помінятися паспортами та відчайдушно крокують кожна до свої мети. Головні ролі у сералі виконали популярні українські акторки — Ольга Атанасова та Дар’я Єгоркіна, які завітали  до студії «Сніданку» і  розповіли чи переймаються через свій справжній вік, та поділились веселими історіями з життя, пов’язаними з «цифрами в паспорті».

Різниця у віці

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Акторка серіалу «Різниця у віці» Ольга Атанасова розповіла про свою героїню, стосунки з донькою та колишнім чоловіком

«Я  взагалі не переймаюсь цим питанням. Мені навіть шампанське в магазині без паспорта не продають! Я одного разу вирішила пожартувала на касі та сказала, що це паспорт моєї старшої сестри, і продавчиня засумнівалась, продавати мені алкоголь чи ні», — розповіла в ефірі «Сніданку» Ольга Атанасова.

А Дар’я Єгоркіна додала, що взагалі вважає, що вікові умовності існують в першу чергу в голові.

«Я взагалі забула, скільки мені років. Цифри в паспорті існують лише на папері, головне - самосприйняття та наскільки легко ти можеш іти по життю, як ти виглядаєш, який в тебе настрій. Я обожнюю той факт, що я можу грати і двадцятирічних, і сорокарічних персонажів у кіно», — сказала акторка.

Різниця у віці

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірки серіалу «Різниця у віці» розповіли про найяскравішу авантюру у їхньому реальному житті

Зірки серіалу також розповіли про те, як працювали на знімальному майданчику з режисером Олексієм Кирющенком, який славиться своєю вимогливістю до акторів та екстраординарним підходом до знімального процесу.

«Для мене цей режисер став справжнім вчителем, я кожну хвилину на майданчику почувалася студенткою і вважаю, що це добре. Він неймовірний, адже може дістати з актора таке, що той і сам від себе не очікував. Я  навчилася дуже багато чого нового під час роботи над цим проектом», зізналась Ольга Атанасова.

Різниця у віці

А Дар’я Єгоркіна на запитання Руслана Сенічкіна про роботу з режисером відповіла так: :

«Олексій Кирющенко наскільки був вимогливим до нас, але так само вимогливий і до себе. Тому що він хотів створити для глядача якісний, хороший проєкт. Я дуже поважаю цю людину, він  майстер з великої літери».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірки серіалу «Різниця у віці» розповіли про найяскравішу авантюру у їхньому реальному житті

На які авантюри у реальному житті зважились акторки, та чи траплялись з ними ситуації, коли їхній справжній вік ставав проблемою, можна дізнатися переглянувши відео за посиланням:

Дивіться серіал  «Різниця у віці»  понеділка по четвер о 20:45 на 1+1.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю