"Я дав своїй команді дві години на роздуми: або вони залишаються зі мною, або їдуть", — Віталій Кім у проєкті "Мосейчук+"

Мосейчук+
Віталій Кім про оборону Миколаєва, перші дні після підриву Каховської ГЕС та майбутнє регіону у проєкті Мосейчук+
Instagram/kimkimvitalii

Віталій Кім в новому випуску "Мосейчук+": як окупанти намагалися з ним домовитись, перші дні після підриву Каховської ГЕС та плани на майбутнє.

Поделиться:

Цієї пʼятниці, 7 липня, о 21:40 на телеканалі "1+1 Україна" покажуть третій випуск проєкту "Мосейчук+", де Наталія Мосейчук  вперше відвідає Миколаїв — місто-герой, яке стало справжньою неприступною фортецею на шляху російських загарбників під час повномасштабного вторгнення. Зйомка епізоду відбувалась наступного дня після підриву Каховської ГЕС. Глядачі побачать ексклюзивні кадри з наради в Миколаївській ОВА та засідання штабу Снігурівської територіальної громади в перші дні після підриву Каховської ГЕС, екскурсію недобудованим ракетним крейсером "Україна", який є близнюком затопленої "Москви" та інтервʼю з тими, завдяки кому вдалось втримати місто від російської навали: головою Миколаївської ОВА Віталієм Кімом, генералом Дмитром Марченком, полковником СБУ Романом Костенком. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У новому випуску “Мосейчук+” Віталій Кім розповість, як окупанти намагалися з ним домовитись про здачу Миколаєва

Віталій Кім 1+1

"Мені пропонували пару мільйонів доларів, щоб я два-три дні не брав слухавку", — пригадує Віталій Кім пропозиції окупантів.

Про свою команду

У перший день війни мої були за кордоном, вони там відпочивали. Я подзвонив і сказав не повертатись,  не можна. 

В усіх були тут сім'ї, я зібрав команду й кажу: "Дивіться, я все зрозумію, нікого не буду засуджувати, все розумію, може кожен поїхати. Хто залишився той залишиться, з тим ми будемо працювати". Вони пішли всі, багато хто пішов, і це було для них складне рішення. Скажімо, так я це бачив. Я це розумів, для мене теж було важко, але це була моє внутрішнє самостійне рішення. Я спеціально дав час, щоб не давити. Дві години, щоб подумати. Вони повернулися й кажуть: "Ми
залишаємось усі. Сім'ї тільки вивеземо зараз, організовуємо. Ми з тобою будемо до кінця. Вони повідвозили рідних, і після цього рішення команда змінилася. Інша мотивація, інші ризики, інші страхи.

"Таку команду не можна купити, для такої команди важливий лише результат. Я пишаюся своєю командою". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Найскладніше, що може бути — це використання хімічної або ядерної зброї", — Андрій Садовий у проєкті "Мосейчук+"

Про підрив Каховської ГЕС

Ми надавали інформацію, хто де та що мінував, дійсно було прораховано можливості ще на вересень 2022. Пораховані були можливі наслідки по найгіршому сценарію. Ми розуміли все і розгорнули штаби і пропрацювали шляхи евакуації. План був єдиний. Для Миколаєва він був пропрацьований ще у березні минулого року, для Херсона після деокупації теж. Ми були готові. 

Про оборону Миколаєва, перші дні після підриву Каховської ГЕС та про майбутнє регіону після перемоги дивіться вже цієї пʼятниці, 7 липня, о 21:40 в третьому випуску "Мосейчук+".

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Дивіться повний випуск "Мосейчук + Кім та його команда":

Новости по теме