Ведучий 1+1 Україна Тімур Мірошниченко з дружиною Інною озвучили мультфільм «Щенячий патруль: Мегакіно»

Тімур Мірошниченко з дружиною Інною озвучили Щенячий патруль. Мегакіно

«Наші герої чудова та злагоджена команда і доповнюють одне одного, як і ми в реальному житті»: Тімур та Інна Мірошниченки озвучили анімацію «Щенячий патруль: Мегакіно».

Поделиться:

Ведучий «1+1 Україна» Тімур Мірошниченко разом з дружиною, блогеркою та адвокаткою, Інною Мірошниченко дублювали дитячий мультфільм «Щенячий патруль: Мегакіно». Після успіху першої частини анімації, студія Paramount Pictures презентує продовження улюбленої історії «Щенячий патруль: Мегакіно». 

Тімур та Інна Мірошниченки

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучий ЖВЛ Тімур Мірошниченко розповів, як підтримував дружину під час післяпологової депресії

Завдяки чарівному метеориту, що впав на Бухту Пригод, Щенячий патруль отримує нові мега сили для боротьби з противниками. Голосами подружжя Мірошниченків заговорять харизматичні співвласники звалища металобрухту Генком та Дженет. Для Інни дубляж «Щенячого патруля» став дебютом, а от Тімур вже не вперше дарує свій голос мультиплікаційному герою. 

Тімур Мірошниченко

«Звичайно, я знав, що в Інни все вийде добре, але й сам не очікував такого успіху з першого разу. Ніхто у студії не повірив, що це для неї вперше. Тут можна пожартувати, що, напевно, дружина вкладає дітей спати і йде тихенько дублювати.
У «Щенячому патрулі» ми озвучуємо пару — Генка та Дженет. Історія замовчує, хто вони одне одному: чи подружжя, чи брат із сестрою, чи просто партнери. Ці двоє — співвласники звалища металобрухту на околиці міста. У Дженет величезна душа, і вона болить за брухтозвалище, як в Інни за дітей. Вони дуже емоційні та щирі. Попри те, що вони різні за своїм психотипом та характером, працюють, як єдине ціле. Вони чудова та злагоджена команда і доповнюють одне одного, як і ми з Інною в реальному житті», — ділиться телеведучий 1+1 Україна. 

Пара каже, що їхні діти — Мія, Марко і наймолодший Марсель  ще не знають, що їхні батьки дублювали «Щенячий патруль». Тімур з Інною планують запросити малечу на прем’єру до кінотеатру і там усе розповісти. 

Інна Мірошниченко

«Дітям дуже подобається бачити тата по телевізору і вони вже починають розуміти, що це круто. Мія, наприклад, мріє стати телеведучою, як і тато. Тому, можливо, після перегляду мультфільму у них з’явиться бажання дублювати улюблених героїв. «Щенячий патруль: Мегакіно» вчить діток командній роботі, відповідальності, підтримці й прийняттю. Усі герої в команді різні, але вони працюють разом, тому, звичайно, їм доводиться приймати одне одного. Окрім того, мультфільм показує, що на чолі будь-якої команди має бути дорослий лідер, який візьме на себе відповідальність за інших», — додає Інна Мірошниченко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вона зробила з мене абсолютно нову людину, набагато кращу, ніж була до зустрічі з нею», — ведучий ЖВЛ Тімур Мірошниченко про стосунки з дружиною Інною

Окрім улюблених щенят на глядачів також чекає зустріч з одержимою метеоритами науковицею Ві, яку здублювала акторка Антоніна Хижняк, а на сторожі найцікавіших подій Бухти Пригод стоятиме репортер Сем з голосом телеведучого Григорія Решетніка. 

Чекайте на прем’єру анімаційного фільму «Щенячий патруль: Мегакіно» у кінотеатрах з 5 жовтня!

 

Новости по теме