Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Чи варто одружуватися в юному віці

Психологи Одруження наосліп розповіли, як батьки впливають на особисте життя дітей.

Сьогодні глядачі 1+1 побачили новий випуск реаліті Одруження наосліп. Молодята Ернест та Ліда намагалися побудувати щасливі стосунки, але зіткнулися із багатьма труднощами. Чому юним закоханим не вдалось зберегти шлюб, та як батьки вплинули на розвиток їх стосунків - читайте далі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як молодій парі побудувати дружні стосунки з батьками

22-річний Ернест займається музикою і проживає у Лос-Анджелесі. У нього не було серйозних стосунків, але хлопець готовий до шлюбу. 

Одружитися у ранньому віці - таке бажання має чимало молодих людей. Але потім вони стикаються із багатьма проблемами, бо не мають досвіду, є незрілими, а їх батьки диктують свій сценарій.

24-річна Ліда із Києва - творча особистість. Дівчина завжди мріяла мати цілеспрямованого та відважного партнера, який буде їй опорою. 

Перше знайомство пари пройшло успішно. Ліда та Ернест сподобались один одному і легко знаходили спільну мову. Однак після декількох днів подружнього життя Ліда зрозуміла, що Ернест досить впертий і не любить йти на компроміс. 

«Це поведінка розбещеного підлітка, який оперує тільки власними інтересами. Складається враження, що Ернест не знає слова «ні». Конфлікти у молодій родині відбуваються частіше, ніж між дорослими людьми. Юні молодята ще не здатні контролювати свої емоції і поступатися власними інтересами заради коханої людини. Їм це важко вдається. Сімейне життя - це коспроміс, і зараз їм потрібно навчитись домовлять між собою», - коментують ситуацію молодят експерти.  

Все ж молодим людям вдалося самостійно владнати конфлікт. Але пізніше на них чекав сюрприз - в гості навідалась мама Ліди. Мама одразу почала розпитувати дітей про їх сімейне життя та натякати на усі недоліки. Таке втручання вмить змусило пару хвилюватися. Терпіння Ернеста увірвалося, і хлопець почав різко відповідати на критику свекрухи. Згодом в гості приїхав й батько Ернеста. 

Усі мами хочуть, щоб їх діти були самостійними і будували щасливу сім’ю. Але коли діти ідуть з батьківського дому, вони одразу ж починають їх контролювати. 

В останній день подружнього життя між молодятами виник конфлікт, у якому Ернест знову показав, що не готовий відрікатися від власних інтересів заради коханої. Дівчина образилась і попросила залишити її саму. Ернест зібрав речі і поїхав у готель. Виявилось, таку пораду дав йому батько. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міф чи правда: Кохання живе три роки

Свадьба вслепую
Полные эпизоды
2018-02-28
Загружается
Топ новости
Новости
Новости