Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Як правильно вибрати сонцезахисний засіб і правильно ним користуватися

Косметолог розповіла, які засоби врятують від сонячних опіків.

Як без шкоди для здоров'я підтримувати себе в формі під час вагітностіІрина Медвєдєва, постійний експерт програми «Сніданок. Вихідний», розповіла про ти типи сонячних променей та порадила засоби захисту, які вбережуть шкіру від опіків.

ТИПИ СОНЯЧНИХ ПРОМЕНЕЙ

Ультрафіолет – це один із різновидів електромагнітного опромінення. Сонячне світло ділиться на три види:

  1. Промені А – це найдовші сонячні промені. Вони проникають глибоко у шкіру і сприяють швидкій засмазі. Саме їх використовують у солярії. Такі промені викликають раннє постаріння та рак шкіри.
  2. Промені В – промені середнього розміру. Вони затримують в епідермісі та сприяють розвитку вітаміну D, утворенню нормальної засмаги.
  3. Промені С – найкоротші промені, які існують лише на територіях озонових дір. Вони можуть знищити все живе.

ЯК ВИБРАТИ ЗАСІБ ВІД СОНЦЯ

На кожній упаковці сонцезахисного засобі є надпис SPF – він означає рівень захисту від сонця. Для кожного типу шкіри необхідний обсяг захисту. Для більшості українок підходять засоби із захистом SPF 30-50.

Сучасна естетична медицина передбачає використання сонцезахисних засобів протягом цілого року, тому вони входять до складу помад, пудр та тональних кремів. – зауважила косметолог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які продукти збережуть молодість шкіри.

ЯК ДОВГО ЗАХИЩАЄ СОНЦЕЗАХИСНИЙ ЗАСІБ

Сонцезахисний крем чи спрей треба наносити за півгодини до виходу на сонце, щоб він встиг увібратися в шкіру. Чим більший обсяг SPF у засобі, тим довше ви можете перебувати на сонці. Косметлог описала формулу, за якою вираховується тривалість захисту від сонця.

10(за 10 хвилин перебування на сонці шкіра почервоніє)*20(об’єм SPF)=кількість безпечних хвилин, які можна провести на сонці не ворушачись. Якщо ж ви проявляєте активність у цей час, поділіть отриманий результат на 2. – розкрила формулу косметолог.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали, як боротися зі зморшками за допомогою косметичних засобів.

2017-05-24
Загружается
Топ новости
Новости
Новости