Переможниця шоу Голос країни 6 розкрила секрет свого успіху

Сніданок з 1+1
06:30
Будние

Віталіна Мусієнко назвала свою перемогу "перемогою української пісні"

Поделиться:

Віталіна Мусієнко стала переможницею Голосу країни 6Переможниця проекту Голос країни 6 Віталіна Мусієнко відверто розповіла в студії Сніданок з 1+1, завдяки чому їй вдалося здобути прихильність тисячі українців.

Підопічна Святослава Вакарчука поділилася своїми емоціями від перемоги і роказала про подальші плани.

Це перемога не тільки моєї команди, а й української пісні, в першу чергу. У фіналі я співала три композиції на рідній мові. Українські пісні мають звучати, вони перемагають і зачаровують, – каже Віталіна.

Талановита вокалістка, володарка чарівного голосу і дивовижної харизми не раз доводила до сліз Святослава Вакарчука.

У фіналі Віталіна Мусієнко зворушливо виконала патріотичну композицію "Україна" Тараса Петриненка. Дівчина зізналася, що вперше за період своєї участі в проекті отримала від свого тренера найвищу оцінку.

Оцінка Святослава для мене дуже важлива. Він є уособленням і народної оцінки, і оцінки професіонала. Після виступу він сказав мені, що у нього немає претензій до жодної пісні з тих, що я виконувала сольно. Це для мене найвища оцінка. Все, що я могла, я зробила, – зізнлася артистка.

Нагадаємо, спеціальним гостем грандіозного фіналу шостого сезону вокального проекту Голос країни 6 стала переможниця Євробачення 2016 Джамала.

У прямому ефірі ведучі проекту Юрій Горбунов та Катерина Осадча оголосили, що Джамала стане тренером сьомого сезону шоу, кастинги на який вже стартували.
 

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю