5 розпусних фільмів із гарячими сценами

5 відвертих фільмів зі спекотними сценами | Секс | 1+1

Поглянь у вічі своїм потаємним думкам.

Поділитися:

Сьогодні ми поринемо у світ кінокартин, від яких перехоплює подих, а тіло вкривається мурахами. Години перегляду «пролітають», мов одна мить, але уява ще довго не може заспокоїтись.

Ці палкі сюжети хочеться ставити на повтор знову і знову, та ще більше – опинитися на місці головного героя чи героїні. Отож приготуйся – буде гаряче!

1. З широко заплющеними очима

Зберегти ілюзію кохання, що ледь жевріє, чи зізнатися собі та чоловікові у заборонених фантазіях? Аліса обрала друге, але її відвертість повернула хід подій у непередбачуване річище. Вільям «згорає», але не від пристрасті – від ревнощів. Його дружина забажала іншого… Та спроби «втекти» від правди відкривають для нього інший, досі невідомий світ: елітний клуб, де панує втіха, розпуста та сексуальне божевілля.

2. 9 пісень

Мет та Ліза не знали, що один із рок-концертів назавжди змінить їхні долі. Іскра, яка пробігає між молодими людьми, розжарюється до неймовірної температури. Вони з головою поринають у дорослі забавки, займаються коханням та слухають музику. Герої розуміють – солодкі втіхи невдовзі закінчаться, тому поспішають запам’ятати кожну спекотну зустріч.

3. Любов

У драмі безліч прихованих сенсів, але навряд чи хтось розкриє усі секрети. Напрочуд складно концентруватися на завуальованих думках режисера, коли кадри нагадують «фільми для дорослих». Мерфі одружений, але у підсвідомості плекає сексуальні фантазії зі своєю колишньою дівчиною. Одного ранку чоловік прокидається і розуміє, що терпіння вичерпалося – йому просто необхідна його Електра…

4. Дев’ять з половиною тижнів

Хіба могли Джон та Елізабет здогадатися, що їхні еротичні ігри зайдуть так далеко? Вони стають залежними від своїх бажань, а тонка межа між коханням та божевіллям з кожною хвилиною стирається. Протягом дев’яти з половиною тижнів «ненаситні» експериментували та перевіряли, як далеко вони можуть зайти. Але «ураган» почуттів не лише стер зі свого шляху всі заборони, а й заніс стосунки пари занадто далеко.

5. П’ятдесят відтінків сірого

Фільм, який відкрив залаштунки іншого, яскравого інтимного життя. Я навмисно залишила його на «десерт», адже «червона» кімната Крістіана тебе здивує. Цю відверту стрічку можна назвати згустком потаємних мрій кожного, де випадкове знайомство переростає у бурхливі дні та ночі. І запевняю, що під час перегляду тобі точно не захочеться спати!

Стеж за новою рубрикою «Перший раз із Ясею», адже наступного тижня я розкажу ще більше цікавого про стосунки в ліжку!

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно — підписуйся на наш Twitter.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

  1. Як зробити еротичний масаж, від якого закипить кров
  2. Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою
  3. Які хвороби допоможе вилікувати регулярний секс

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю