На 1+1 покажуть продовження комедійного серіалу «СидОренки-СидорЕнки»

 На 1+1 покажуть продовження комедійного серіалу «СидОренки-СидорЕнки»

Телеканал 1+1 працює над третім сезоном комедійного серіалу «СидОренки-СидорЕнки» про життя двох родин, які дізналися, що їхніх синів переплутали в пологовому будинку.

Поділитися:

Над виробництвом продукту на замовлення 1+1 працює компанія «IQ Production». Перший сезон «СидОренків-СидорЕнків»  стартував у 2019-му році та став найпопулярнішим серіалом осені на 1+1. 

СидорЕнки-СидОренки

У продовженні комедії глядачі побачать, як змінилося життя родин через  два роки від  початку історії. Вже традиційно, Сидоренкам доведеться ще раз переїхати, але цього разу не до звичайного будинку, а на справжню ферму. Тепер вони будуть прокидатися з першими півнями, доїти корів, ловити гусей, пасти кіз, копати, садити і робити багато речей, до яких вони не звикли. На Сидоренків чекають захоплюючі пригоди, кумедні ситуації, а також яскраві нові персонажі.

СидорЕнки-СидОренки

У новому сезоні «СидОренків-СидорЕнків»  нових героїв улюбленого родинного серіалу зіграють популярні українські акторки Віталіна Біблів та Ірина Гришак. Глядачі також побачать персонажів, яких втілять Володимир Ращук та Андрій Пономаренко. Традиційно, у комедійній історії знімаються улюблені актори глядачів 1+1 – Дмитро Суржиков, Олеся Власова, Валерій Швець, Ксенія Вертинська, Лев Сомов, Євген Шекера, Петро Ніньовський, Поліна Василина, Вікторія Левчено та інші.

СидорЕнки-СидОренки

Генеральний продюсер серіалу від телеканалу 1+1 – Максим Кривицький. Продюсери –  Олена Єремєєва та Дарина Жукова. Генеральні продюсери від «IQ Production» – Віктор Медведський, Сергій Атрощенко та Оксана Іванюк. Креативний продюсер – Михайло Рудь. Режисери — Віктор Медведський. Оператор-постановник — Олексій Назарук.

СидорЕнки-СидОренки

Нагадаємо, комедійний серіал «СидОренки-СидорЕнки» — це адаптація серіалу «ІванОви-ІвАнови» групи компаній Yellow Black and White.

Слідкуйте за новинами 1+1 та не пропустіть нові подробиці серіалу «СидОренки-СидорЕнки».

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю