Як правильно створити карту бажань, щоб ваші мрії здійснилися: поради експерта

Сніданок. Вихідний
07:00
У вихідні
Як правильно створити карту бажань
freepik.com

Як правильно і коли варто робити карту бажань?

Поділитися:

У фен-шуй існує безліч символів і інструментів, що дозволяють досягти бажаного. Хтось купує собі статуетки у формі жаб, дехто оточує себе ароматами, які дарують енергію. А хтось створює карту бажань. Як це працює та як її формувати – розповідає експерт програми "Сніданок. Вихідний", майстер фен-шуй Давид Векуа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як часто потрібно змінювати постіль (поради дерматолога)

Як створити карту бажань, щоб ваші мрії здійснилися

"Чим цікава карта бажань за фен-шуй - у ній є певні сектори та напрямки, і її можна розміщувати в просторі у певному напрямку. Там є зони, які відповідають давній карті. Є певне місце, де ви виражаєте і фіксуєте свої бажання, все, що вас мотивує. З точки зору психології - це постійне нагадування про те, що ви хочете, з точки зору енергетики - це працює завдяки тому, що ви рзміщуєте її у певних секторах та напрямках приміщення". 

Давид Векуа також наголошує, що дуже важливо з точки зору фен-шуй і кольори, в які зафарбовані сектори на карті бажань. Вони, в першу чергу, пов'язані з напрямками світу.

карта бажань

Кожен з напрямків відповідає за певну сферу, і є кольори, які відповідають за цей напрямок. Наприклад, Північ — кар'єра — синій або чорний. Південь — слава — червоний.

В ідеалі таку карту будувати перед Китайським новим роком, але можна і в середині року, у сприятливі дні

Як правильно створити карту бажань

Створення карти бажань є потужним інструментом для здійснення мрій і досягнення поставлених цілей. Ось кілька кроків, які допоможуть вам створити ефективну карту бажань:

  1. Визначте ваші мрії і цілі. Перш ніж почати створювати карту бажань, зробіть список всіх мрій та бажань, які ви хочете здійснити. Деталізуйте і зосередьтесь на тому, що дійсно важливо для вас.

  2. Зберіть матеріали. Знайдіть картинки, фотографії, слова або фрази, які символізують ваші мрії та цілі. Використовуйте журнали, інтернет або створіть власні зображення.

  3. Створіть карту бажань. Виберіть підхід, який вам більше до вподоби: фізичний аркуш паперу, колаж на комп'ютері або спеціальні додатки для створення карт бажань.

  4. Розмістіть центральний елемент. Помістіть зображення, яке представляє ваше основне бажання або найважливішу мрію, у центр картини.

  5. Додайте інші мрії. Розмістіть інші зображення та слова, які символізують ваші інші цілі і мрії по всій карті. Намагайтеся зображати ці цілі як вже здійснені, а не тільки як побажання.

  6. Розмістіть карту на видному місці. Поставте свою карту бажань в тому місці, де ви часто бачите її. Це може бути на стіні, на вашому робочому столі, або збережіть цифрову версію як заставку на екрані телефону чи ноутбука.

  7. Візуалізуйте. Регулярно проводьте час, фокусуючись на карті бажань, візуалізуючи себе у часі. коли ви вже досягнули всі ці цілі. При цьому уявляйте деталі та ваші почуття.

  8. Дійте. Карта бажань - це чудовий засіб надихати і мотивувати, але це не замінить ваших дій. Проявляйте належну наполегливість та дисципліну в роботі над власними мріями.

  9. Вірте в себе. Важливо пам'ятати, що ви заслуговуєте на досягнення своїх мрій. Вірте в себе і в свою здатність здійснити все, чого ви прагнете.

  10. Поділіться своїми мріями. Розмовляйте з близькими про свої мрії, це може збільшити вашу мотивацію та залучити підтримку оточуючих.

Запам'ятайте, що карта бажань — це інструмент, який допоможе вам зосередитись на вашому бажанні і сприяє розвитку позитивного мислення. Не забувайте враховувати, що неможливі мрії можуть здійснюватися тільки в тому випадку, якщо ви цілеспрямовано дієте та прагнете досягти їх. 

Телесніданок
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю