Астрологічний прогноз на 2022 рік для всіх знаків зодіаку від ведичного астролога: на кого чекає несподіваний прибуток, а на кого – весілля

Сніданок. Вихідний
07:00
У вихідні

2022 рік буде для багатьох періодом професійного розвитку і успіхів у особистому житті. Та для цього треба не боятися проявляти ініціативу. Прогноз для кожного знаку зодіаку надав астролог Ігор Нехаєв.

Поділитися:

Астролог Ігор Нехаєв у шоу «Сніданок. Вихідний» розповів про те, чого чекати у 2022 році представникам кожного знаку зодіаку. Він наголошує:

«2022 рік можна умовно поділити на 2 частини: з початку року до середини квітня і з середини квітня до кінця року. Перша частина для представників більшості знаків зодіаку буде доволі складною, а ось з квітня планети на небосхилі будуть займати більш сприятливе положення, і ми відчуємо розвиток у всіх сферах життя».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: кого очікує легкий рік, а кого — неймовірні повороти у житті?

Свій астрологічний прогноз 2022 Ігор Нехаєв також надав з поділом на 2 частини року:

►1 – з початку року до середини квітня;

►2 – з середини квітня до кінця року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп кохання та сімейних стосунків на 2022 рік: що чекає на кожен знак зодіаку

Астрологічний прогноз 2022 для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 2022 рік: Овен

1 частина року: очікується прибуток від капіталовкладень, можуть з’явитися впливові друзі та партнери з-за кордону.

2 частина року: це етап набуття нового духовного досвіду; ймовірні трати, можливий переїзд до іншої країни.

Гороскоп на 2022 рік: Тілець

1 частина року: ймовірні нові контакти, складності у професійній діяльності, таємні вороги, варто остерігатися шахраїв.

2 частина року: Тільці відчують підтримку родичів, у них будуть раптові прибутки, успіх у кар’єрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Східний гороскоп на 2022 рік: що чекає на кожен знак китайського календаря

Гороскоп на 2022 рік: Близнюки

1 частина року: буде удача в далеких мандрівках, збільшення амбіцій, нові проєкти, може з’явитися інтерес до філософії.

2 частина року: Близнюки розкриють свої таланти, зможуть насолодитися успіхом у кар'єрі, на них чекає прибуток, зростання репутації, нові перспективи та нові цілі. Варто берегти здоров'я.

Гороскоп на 2022 рік: Рак

1 частина року: успіх у партнерських та дружніх комунікаціях, можливі фінансові кризи, варто звернути увагу на здоров’я дітей.

2 частина року: перспективи у кар'єрі, фінансове зростання, можлива зміна діяльності, робота за кордоном та в сфері інновацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп грошей та кар'єри на 2022 рік для всіх знаків зодіаку: на кого чекає збільшення доходів, а кому доведеться змінити роботу

Гороскоп на 2022 рік: Лев

1 частина року: гармонія у партнерських та сімейних відносинах, можливе весілля, успіх у комерційній діяльності. Головне завдання для Левів в цей період – розвивати інтуїцію.

2 частина року: варто бути обережними у витратах, звернути увагу на здоров'я дітей. На Левів очікує отримання прибутку та успіх у подоланні перешкод, у судових процесах.

Гороскоп на 2022 рік: Діва

1 частина року: успіх у служінні людям, варто остерігатися боргів та фінансових махінацій. Виявляйте витримку в питаннях зачаття і народження дітей, підходьте до цього питання максимально відповідально.

2 частина року: на Дів чекають нові зв'язки, бізнес-партнерство, успіхи у заняттях аналітикою, інвестиціями, страхування. Варто більше проводити час із сім'єю, близькими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на січень 2022: що чекає на кожен знак зодіаку в першому місяці нового року?

Гороскоп на 2022 рік: Терези

1 частина року: період успішних капіталовкладень, можлива зміна місця проживання, буде більше продуктивного спілкування із впливовими людьми. Період романтики та інтерес до дітонародження.

2 частина року: інтерес до освіти, творчості та духовних практик. Терезам варто звернути увагу на здоров'я: особливо на печінку, органи травлення.

Гороскоп на 2022 рік: Скорпіон

1 частина року: можливе придбання рухомого та нерухомого майна, зміна кола спілкування, отримання нових знань. Варто працювати над внутрішнім емоційним станом.

2 частина року: успіх у плануванні дітей та інвестиціях. Дуже ймовірний прибуток та зростання слави. Скорпіонам варто звернути увагу на стосунки з матір'ю та її здоров'я. І займатися духовними практиками, це принесе внутрішню гармонію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий рік 2022 якої тварини: колір 2022 року, у чому зустрічати свято

Гороскоп на 2022 рік: Стрілець

1 частина року: необхідно звернути увагу на фінанси, професійна діяльність може «стати на паузу». Варто звернути увагу на здоров'я, є шанси розкрити нові таланти та здібності. Бажано налагодити стосунки з родичами, братами та сестрами.

2 частина року: з’являть нові можливості, інтереси, ентузіазм та сила волі. Ймовірна купівля нерухомості, зміна житла. Можливі доленосна зустріч, планування дітей.

Гороскоп на 2022 рік: Козеріг

1 частина року: розширення фінансових можливостей. Варто активізувати свої викладацькі та ораторські здібності. Бережіть здоров'я: зверніть увагу на підшлункову залозу, підкоригуйте харчування.

2 частина року: можливі приємні сюрпризи, виграші, з'явиться можливість зайняти керівну посаду, але для цього треба боротися зі своєю нерішучістю та депресивністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно прикрасити ялинку за астрологією: під яким числом пройде Новий рік 2022 (коментує астролог)

Гороскоп на 2022 рік: Водолій

1 частина року: сприятливий період для подорожей, зміни місця проживання, роботи. Може чекати матеріальний успіх від бізнесу за кордоном. Варто звернути увагу на роботу органів шлунково-кишкового тракту.

2 частина року: ймовірні серйозні зміни в кар'єрі, отримання доходів, набуття популярності. Прекрасний час для створення любовного союзу та весілля.

Гороскоп на 2022 рік: Риби

1 частина року: буде успішною робота з іноземними інвесторами. На Риб чекає вивчення іноземних мов, можливе збільшення матеріальних витрат. Варто звернути увагу на здоров'я: своє та своїх дітей.

2 частина року: Юпітер, який відповідає за матеріальне благополуччя, перейде в знак Риби. Тож на представників цього знаку чекає несподіваний прибуток, заохочення, фінансові вигоди, подарунки, нові можливості, пригоди та духовні відкриття.

Телесніданок
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю