"Я би хотів продовжити свій рід", – співак та ведучий Коля Сєрга у «Сніданку з 1+1» розповів, як боронить Україну та про мрії після війни (ексклюзив ЖВЛ)

Сніданок з 1+1
07:00
Будні
Музикант і телеведучий Коля Сєрга боронить Україну і мріє про дітей
Instagram/thekolya

Коля Сєрга розповів, що першим зробить після війни.

Поділитися:

Музикант і телеведучий Коля Сєрга разом з іншими добровольцями обороняє рідну Одесу від агресора. Як зізнається зірка, після війни він дуже хоче... власних дітей. Коля Сєрга продовжує писати пісні й давати концерти. Як змінився артист за час війни, і як планує змінити своє життя після перемоги, сюжеті "Сніданок з 1+1".  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Солістка Go_A та співачка Гайя на підтримку України виконали пісню Джона Леннона Imagine перед футбольним матчем в Італії

Коля Сєрга зізнається, що після нашої перемоги перше, що мріє зробити – продовжити рід. В ексклюзимному інтерв'ю для ЖВЛ він розповів, як зустрів початок війни:

"Перше, це я створив чат психологічної допомоги "Психбатальйон". Стрес, шок, люди впадали в заціпеніння, їм потрібен був ресурс, який допомагав би трохи розслабити цей стан". 

Дивіться повну версію його інтерв'ю для ЖВЛ:

До війни Коля Сєрга вивчав психологію та різні практики, тому й вирішив допомагати нужденним. Але згодом вирішив відкласти телефон та взяти у руки зброю:

"Усі чудові, усі різні, усі як персонажі якогось серіалу, де кожен характер прописаний до деталей".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Місяць тому єдине, що було у мене в руках — це мікрофон". Макс Барських втупив до лав ЗСУ

Артист намагається як може підтримувати бойовий дух, записує пісні та викладає їх у соціальні мережі. Там російська аудиторія ледь не проклинає його, однак у відповідь музикант слів не добирає. Певний час Коля жив і працював у Москві, але нині остаточно розриває контакти з країною-агресором. Триматися музиканту у важкі часи допомагає віра і творчість. Окрім оборони позицій, його завданням є підтримувати дух побратимів:

"Ми даємо багато концертів. Співааємо, спілкуємось. Створюємо ті пісні, що підривають загрозливий образ ворога".

Зі сльозами на очах Коля Сєрга розповів, що хотів би продовжити рід після війни. Це бажання у нього з'явилось вже на другий день служби. 

Дивіться, як змінився артист за час війни:

Варто зазначити, що багато українських зірок змінили рід діяльності та захищають Україну зі зброєю в руках. Серед них лідер гурту Бумбокс Андрій Хливнюк, танцівник та хореограф Дмитро Дікусар, співак Макс Барських та інші. 

Зіркові новини

Всі відео

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю