Чи можуть утворюватися зморшки від неправильної пози сну: розбиралися у "Сніданку з 1+1"

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Найкращі і найгірші пози для сну
Freepik

Які пози найкращі для сну: пояснення у "Сніданку з 1+1".

Поділитися:

Здоровий сон — запорука краси. Однак навіть коли ви спите за ідеальним графіком та на найзручніших подушках, це не матиме значення,  якщо ви лежите у неправильній позі. Як правильно спати, щоб не нашкодити здоров'ю шкіри, розповіли у "Сніданку з 1+1"який з 6 листопада буде виходити у будні з 06:30 до 09:30 в ефірі телеканалу 1+1 Україна, телеканалу ТЕТ та на YouTube.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розпочалась потужна магнітна буря: як захистити своє здоров'я

У яких позах не можна спати

► На одному боці. Це утворює тиск на сторону обличчя, що спричиняє асиметрію губ, очей та додаткові складки. Така поза сприяє старінню зони декольте.

► На животі. Це найгірша поза для сну і для вашої шкіри, і для опорно-рухового апарату. Сильний тиск на обличчя викликає зморшки та подразнення, а також погано впливає на шию і спричиняє швидке старіння зони декольте.

Найкраща поза для сну

Фахівці радять спати на спині. Це сприяє розслабленню тіла і не створює тиску на обличчя.

Сон

Фото: Freepik.com

Дивіться "Сніданок з 1+1" з 6:30 до 9:30 у будні дні на телеканалі “1+1 Україна” та на YouTube, а також “Сніданок. Вихідний” у суботу та неділю з 7:00 до 9:30. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

"Сніданок" в соцмережах:

Instagram
Facebook

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Новини по темі