"У нас є запаси свічок, продуктів та води": Неля Шовокпляс про підготовку до можливих відключень світла взимку

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Неля Шовкопляс розповіла, чим запасалась на зиму на випадок можливих відключень світла

Ведуча розповіла, як готується до можливих відключень світла взимку.

Поділитися:

Ведуча ранкового проєкту "Сніданок з 1+1", що виходить у будні з 07:00 до 09:30 на телеканалі "1+1 Україна", телеканалі ТЕТ та на YouTube, Неля Шовкоплясрозповіла ексклюзивно для сайту 1+1, як готується до можливих відключень світла цієї зими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Навіть під час дощу та поганої погоди я обов'язково ходжу свої 10-12 тисяч кроків", - Неля Шовкопляс розповіла, що допомагає підтримувати настрій восени

"Ми не боїмося, але все одно підходимо до цього з практичної точки зору. Минулого року для нас всіх це було дуже неочікувано, а цього просто вже все підготовлено: запаси свічок, продуктів та води. Без паніки, спокійно, але розуміємо, що наш північний сусід настільки агресивний і підступний, що можна очікувати будь-чого. Тому, ми з чоловіком вирішили, що ми не панікуємо, не створюємо зайвих хвилювань. Просто те, що залежить від нас, те що можна підготувати, те і готуємо", - розповіла Неля Шовкопляс.

Неля Шовкопляс

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як побороти осінню хандру: дієві методи та поради від ведучих "1+1 Україна"

Дивіться "Сніданок з 1+1" з 7:00 до 9:30 у будні дні на телеканалі “1+1 Україна” та на YouTube, а також “Сніданок. Вихідний” у суботу та неділю з 7:00 до 9:30. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

"Сніданок" в соцмережах:

Instagram
Facebook

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю