Ведучі "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс дізналися, від яких сезонних хвороб потрібно вакцинуватися восени

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Від яких хвороб потрібно вакцинуватися восени: розповіли у "Сніданку з 1+1"

Від яких сезонних хвороб потрібно вакцинуватися восени?

Поділитися:

Осінь наступила, і разом з нею настає пора сезонних захворювань. У світі зростає кількість випадків захворювання на COVID-19. Також спеціалісти попереджають про небезпеку грипу та кору. Кому обов'язково потрібно вакцинуватися восени — дізналися Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв у "Сніданку з 1+1"який виходить у будні дні з 07:00 до 09:30 в ефірі телеканалу 1+1 Україна, телеканалу ТЕТ та на YouTube, від Катерини Булавінової, медичної експертки ЮНІСЕФ в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Осінній авітаміноз: як вберегти своє здоров'я?

В Україні протягом першого тижня вересня було зафіксовано понад 1200 випадків коронавірусу. Водночас багато людей не роблять тести на вірус, тому дані можуть бути більшими. Експертка закликає вакцинуватися від коронавірусу, особливо групам ризику.

"Зараз в наявності є вакцини, і ми закликаємо всіх перевірити своїх батьків, бабусь і дідусів, які належать до групи ризику, і переконатися, що вони отримали вакцинацію. Смерті були серед невакцинованих людей. Це були люди старші або люди з захворюваннями, і вони вмирали, доволі багато, і всі були невакциновані від COVID-19. Тому це страшна хвороба, вона дуже неприємна", — зазначила Катерина Булавінова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зміцнити імунітет восени: перелік основних вітамінів

Не варто забувати про сезонний грип. Крім того, цього року у багатьох регіонах відновили офлайн навчання у школі, а це означає, що дітей важливо вакцинувати від корі.

"Я ще хочу нагадати, що в цьому році буде більше грипу, ніж минулого, бо ви пам'ятаєте, що грипу було менше минулого року. Це через те, що всі сиділи вдома, мили руки, носили маски. Також, важливо зазначити, що діти повернулися до школи, і хочу нагадати всім, що дітей, які не є вакцинованими від кору, потрібно негайно вакцинувати від кору. Вакцина є і вона є дуже ефективною. ЮНІСЕФ доставив її і розповсюдив Міністерство охорони здоров'я", — зауважила Катерина Булавінова.

Дивіться "Сніданок з 1+1" у будні дні з 07:00 до 09:30 в ефірі телеканалу 1+1 Україна, телеканалу ТЕТ та на YouTube, а також "Сніданок. Вихідний" у суботу та неділю з 7:00 до 9:30. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

"Сніданок з 1+1" в соцмережах:

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Новини по темі