Хіросіма і Нагасакі сьогодні: Як змінилися міста після бомбардування

Світ навиворіт. Україна

Комаров покаже репортаж на тему, яка відгукується болем у серцях японців.

Поділитися:

Сьогодні о 22.00 на 1+1 вийде новий випуск проекту Світ навиворіт. Японія. Ведучий Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв побувають у найінноваційнішому готелі світу, де всю роботу персоналу виконують роботи. Адміністратор, прибиральник, камера зберігання, оркестр і навіть газонокосарка - усі ці посади в унікальному готелі обіймають «розумні» машини.

Команда Світу навиворіт спробує знайти спільну мову з електронним персоналом і перевірить на своєму досвіді, чи можуть роботи повністю замінити живу людину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 правил японського лікаря, який дожив до 100 років

Також у новому випуску Дмитро Комаров покаже репортаж на тему, яка відгукується болем у серцях сотень тисяч японців. 6 серпня 1945 року о 8.15 за місцевим часом американські військові скинули першу в світі ядерну бомбу на місто Хіросіма, а через три дні завдали ще одного удару по місту Нагасакі.

«Сьогодні, коли перебуваєш у цьому суперсучасному місті, просто не віриться, що на місці хмарочосів була випалена земля. Місто зручне, комфортне, тут все зроблено для людей. Але незважаючи на посмішки і позитивну атмосферу, яка зустрічає гостей, в Хіросімі все одно відчувається дуже важка енергетика минулого. Тут місця просякнуті болем і кров'ю», - ділиться Дмитро враженнями про відроджене з попелу місто Хіросіма.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як японцям вдається жити понад 100 років

У 1945 році від двох ударів постраждало понад 450 000 осіб, а наслідки відчуває вже третє покоління японців, адже радіація викликає генетичні порушення в організмі. Тільки в Хіросімі близько 70-80 тисяч людей загинули у долі секунди під час вибуху, просто випарувавшись у розпеченому повітрі, - температура в епіцентрі досягала 4000 градусів Цельсія.

Дмитро Комаров розповість історію однієї з найжорстокіших трагедій людства устами очевидців, які дивом вціліли після ядерного удару.

«Побувавши тут, чітко усвідомлюєш - якщо коли-небудь людство дійде до використання ядерної зброї, то ми просто знищимо свою планету. Застосування зброї масового ураження проти населення - це пік людської жорстокості», - каже Дмитро Комаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дмитро Комаров розповів, який вигляд має японський борщ

Новини по темі