Світ навиворіт святкує свій восьмий День народження

Світ навиворіт. Україна
Світ навиворіт святкує День народження
1plus1.ua

Дмитро згадує, як проста думка про власний телепроект перетворилась на справу життя.

Поділитися:

Cьогодні, 11 грудня, найекстремальніше тревел-шоу України Світ навиворіт на 1+1 святкує свій восьмий День народження.

Авторський проект мандрівника, журналіста та одного з найзавидніших холостяків Дмитра Комарова встиг об’єднати мільйони телеглядачів не тільки в Україні, але і по всьому світу.

Дмитро згадує, як проста думка про власний телепроект перетворилась не просто на реальність, а на справу життя:

«Ідея програми у мене народилась під час самостійної подорожі по північній частині Таїланду. Як зараз пам’ятаю, це було зовсім не туристичне місце. Я переходив річку вбрід разом з місцевим племенем. Стався обвал, і на машині неможливо було продовжувати шлях. В процесі я фотографував людей, які переносили дітей через річку. Пам’ятаю, подумав:

Як же гарно та круто! Такого точно не показують по телевізору.

Мені вже не вистачало мого фотоапарату, хотілось би все прокоментувати. Від цієї думки до реалізації пройшло не більше двох років. І от, проекту уже вісім років».

За цей час команда Світу навиворіт побувала в 14 країнах світу та зняла 10 сезонів програми, а під час експедицій спустилась до кратерів діючих вулканів в Індонезії, подолала дорогу смерті в Болівії, підкорила гімалайську вершину Айленд-Пік в Непалі, Кіліманджаро у Танзанії та Уайна Потосі в Болівії, а також випробувала на собі найнебезпечніші професії світу - від ловлі крокодилів у непрохідних амазонських джунглях до збору меду диких гімалайських бджіл на 100-метровій скелі. В кожній країні Дмитру Комарову вдалося розшукати унікальних героїв програм та взяти ексклюзивні інтерв’ю в останнього живого учасника легендарної експедиції на Еверест 1953 р, брата Барака Обами, лідера мафії якудза, винахідника караоке та інших.   

Цього року Дмитро Комаров та Олександр Дмитрієв святкують День народження проекту в екзотичній Бразилії. Цікаво, що ця країна стала першою, куди команда Світу навиворіт повернулася вдруге, щоб зняти ще більше матеріалу для нових випусків.

Однією з найбільш обговорюваних у ЗМІ тем сезону стало унікальне інтерв'ю з наркобароном, яке покажуть у спеціальному випуску Світу навиворіт у середу, 12 грудня, в 21.45 на 1+1.

Під дулом пістолета Дмитру вдалося зустрітись із лідером одного з найнебезпечніших угрупувань Бразилії, за голову якого поліція обіцяє винагороду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 100 тис. лайків: Комаров зворушив історією про своїх брата й сестру

Напередодні ювілею телеведучий поділився подробицями найризикованішого інтерв’ю у своєму житті:

 Нас обшукали, приставили до ребер пістолети і повели в закутки двору.

Навколо, серед простих людей, зайнятих повсякденними справами, було багато людей зі зброєю, і це нікого не бентежило. Йшло звичайне життя: жінки базікають, діти грають у футбол. Двох іноземців під дулами пістолетів кудись ведуть, на очах у всіх. Як зараз пам'ятаю, коли нас штовхнули дулами в сторону глухого закутку двору, і повели в простір між п'ятиповерхівкою і парканом, я тихо сказав Саші: «Здається, зараз нас просто кінчать». «Угууу, стрьомно », - в своєму стилі відповів небагатослівний Саша».

Новини по темі