Дмитро Комаров на балу Viva! був помічений в компанії дівчини

Дмитро Комаров дівчина

20 листопада журнал Viva! весело і шумно відсвяткував 14-річчя.

Поділитися:

Популярний український телеведучий і мандрівник Дмитро Комаров відвідав світський захід, який організувало видання Viva! з нагоди свого дня народження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 100 тис. лайків: Комаров зворушив історією про своїх брата й сестру

Viva! відома тим, що постійно пише ексклюзивні інтерв'ю про зірок українського шоу-бізнесу і розкриває їх найнеймовірніші і таємні секрети.

У зв'язку з цим свято не могло не відбутися без артистів, ведучих, акторів і танцюристів України, які дуже люблять і цінують Viva !.

Зокрема, на червоній доріжці були помічені телеведучі Єгор Гордєєв, Людмила Барбір, Олександр Попов, Лідія Таран, Дмитро Комаров, Соломія Вітвіцька, Володимир Остапчук, Ігор Циганик і Валентина Хамайко.

Цікаво відзначити, що завидний холостяк країни, Дмитро Комаров, наробив чимало переполоху на святі, засвітившись на червоній доріжці з чарівною блондинкою.

Як пізніше з'ясувалося, Дмитро вирішив відвідати вечірку разом зі своєю молодшою сестрою Ангеліною, з якою радісно позував фотографам.

Нагадаємо, що традиційно зірки 1+1 приготували подарунок-сюрприз для команди улюбленого журналу Viva !. Це велика кришталева зірка з гравіюванням, яку прийняла головний редактор Іванна Слабошпицька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дмитро Комаров перетвориться на бразильського псевдо-наркодилера

Новини по темі