«Закритий світ, який ще не показували по ТБ»: на 1+1 стартує продовження сезону «Світу навиворіт» про Пакистан

Світ навиворіт. Україна
20:30
Щоп'ятниці
На 1+1 стартує продовження сезону «Світу навиворіт» про Пакистан

Полігамія, стародавні кочові народи, найбільш закриті, небезпечні і красиві місця на планеті — Дмитро Комаров презентує другу ексклюзивну частину сезону про Пакистан.

Поділитися:

Вже 4 вересня о 18:30 телеглядачі 1+1 побачать продовження сезону тревел-шоу «Світ навиворіт» про Пакистан. Дмитро Комаров повернувся в цю країну, щоб завершити зйомки і показати те, що раніше не показували — не тільки на українському телебаченні, але і на світових телеканалах. Багато сюжетів Дмитру Комарову вдалося зняти вперше. Це — унікальні матеріали з найзакритіших частин країни, куди, як правило, не пускаю ні туристів, ні журналістів.

Комаров

У нових випусках «Світу навиворіт» телеглядачів чекає повне занурення в самобутню культуру Пакистану. Частина сезону буде присвячена сімейним традиціям:

«Всі ми чули пісні і жарти про «трьох дружин», але як виглядає сім'я багатоженця в звичайному повсякденному житті? Іслам дозволяє чоловікові мати 4 дружини. Але закони країни забороняють показувати жінок стороннім. У нас вийшло зробити практично неможливе — ми покажемо вам такі сім'ї зсередини. Як три дружини залишаються дружніми і вирішують, кому мити посуд, а кому годувати спільних дітей. Вони не разділяють  дітей на «своїх» і «не своїх». Всі мами називають всіх дітей своїми. Ви побачите унікальні кадри звичайного побуту родини багатоженця - як жінки уживаються,  чи не  ревнують одна до одної. Познайомимося з унікальною родиною, де зараз 53 дитини, а дружини практично завжди вагітні», — розповів Дмитро Комаров.

У Пакистані взяти подібні інтерв'ю практично неможливо — жінкам забороняється спілкуватися зі сторонніми чоловіками. Але команді «Світу навиворіт» вдалося поспілкуватися з подружжям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грандіозний спецвипуск ТСН до Дня Незалежності та масштабний тур країною: режисерка Олеся Коваленко розказала про те, як створювали унікальний для України мультимедійний формат

Сюжети, які покажуть в нових випусках, Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв зняли в найзакритіших регіонах країни, куди практично неможливо потрапити, а працювати можна тільки в супроводі воєнізованої державної охорони.

«Нас дуже сильно підтримувала уряд Пакистану в організації зйомок. Я вже звик до того, що є 2 або 4 джипа охорони, з кулеметами, з солдатами регулярної армії. Багато наших зйомок відбувалися так. Нашому проекту робили виняток за винятком, дозволяючи зняти те, що зазвичай ніхто не знімає. Дуже часто ми переміщалися, як офіційна урядова делегація, — з охороною на рівні президентської. І все для того, щоб показати: Пакистан — це не тільки стереотипи про небезпеку. Незважаючи на непросту обстановку, це —місце величезної любові, де завжди є усмішки і радість, прості людські цінності», — згадує Комаров.

Комаров

Дмитро Комаров покаже так звану «зону племен» на кордоні з Афганістаном, яку нерідко називали найнебезпечнішим місцем на землі. Телеведучий близько познайомиться з пуштунами і в кращих традиціях програми спробує розібратися, що відчувають, цінують і про що мріють ці грізні на вигляд люди зі зброєю.

«У новому сезоні буде багато приводів дивуватися. Наприклад, того, чому в Пешаварі на кордоні з Афганістаном туристу не потрібні гроші. Їх на базарі просто ніхто не візьме, тому що, за традицією, іноземця завжди нагодують безкоштовно. Або уявіть собі — весілля індуїстів посеред пустелі в ісламській республіці Пакистан, де гості гуляють і спокійно п'ють алкоголь. Ви могли собі таке уявити? Або видобуток кам'яного вугілля методом, який просто шокує будь-якого українця — таких шахт ви не побачите більше ніде в світі. І все це в якихось неземних, фантастично красивих місцях, які могли б зацікавити  мільйони туристів», — поділився Комаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-10 цікавих фактів про Влада Яму, суддю шоу «Танці з зірками»: про брата, дружину та булінг в школі

Телеведучий в новому сезоні приготував глядачам ще один сюрприз. Для більш глибокого занурення в культуру в другій експедиції він буде досліджувати Пакистан на ексклюзивному мотоциклі, зробленому в кращих пакистанських традиціях спеціально для проекту «Світ навиворіт».

Комаров

Автобуси, вантажівки і інший транспорт на дорогах Пакистану — це справжні витвори мистецтва. Вони прикрашаються вручну, а декорації можуть коштувати дорожче самої машини. Завдяки цій особливості, вулиці деяких міст можна сміливо назвати галереєю мистецтв під відкритим небом. Саме на такому мотоциклі Дмитро Комаров буде досліджувати найцікавіші куточки Пакистану.

Не пропустіть нові випуски «Світу навиворіт» про Пакистан на 1+1 в осінньому телесезоні.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю