Слава Камінська покинула шоу Танці з зірками

Танці з зірками

Пара знову не змогла вийти на паркет.

Поділитися:

У другому ефірі Слава Камінська та її партнер Ігор Кузьменко не вийшли на паркет через травму співачки. Гроші, які ви витратили на голосування, вже завтра продюсери шоу передадуть на благодійність!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аніта Луценко та Олександр Прохоров запустили танцювальний флешмоб

Я дякую, що мене запросили на цей проект. Ми багато тренувались, але, на жаль, все відбувається не за нашим сценарієм. Дякую усім, хто підтримував мене. Я це дуже ціную. У мене чудовий партнер, і я повинна з ним станцювати , але не сьогодні, - прокоментувала ситуацію Слава.  

Нагадуємо, що Слава та Ігор не змогли танцювати й у першому ефірі шоу через серйозну травму спини співачки. Нещодавно Камінська шокувала своїх підписників в Інстаграм, опублікувавши світлину біля апарату рентгенографії і зізналася, що отримала серйозну травму під час репетиції першого номеру у Танцях з зірками. 

«У моєму житті ніколи не буває все гладко. Але я знаю одне, що все НЕ ПРОСТО ТАК і все на краще. Я дуже сподіваюся, що моя спина зглянеться наді мною і ми з Ігорем  станцюємо в наступному ефірі. Спасибі всім за теплі слова. Мені це дуже необхідно зараз. Люблю», — написала Слава в Instagram.

За умовами проекту, пара може не вийти на паркет лише один раз, тож ми змушені попрощатися з цією парою. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Павло Зібров прокоментував, чи не завадить травма коліна танцям на паркеті

Новини по темі