Бабкін, Wellboy, Федишин, Kazka, Шоптенко та Горбачова підтримали благодійну ініціативу «Твоя мрія»

Твій День
Дивись відео
Бабкін, Wellboy, Федишин, Kazka, Шоптенко та Горбачова підтримали благодійну ініціативу «Твоя мрія»

Сергій Бабкін, Wellboy, Ірина Федишин, Олександра Заріцька з гурту Kazka, Ольга Горбачова, Олександра Лобода та Олена Шоптенко завітали у гості до 1+1 та підтримали благодійну ініціативу «Твоя мрія», започатковану шоу «Твій день», яка триває вже майже міс

Поділитися:

Молода зірка Wellboy у студії «Твій день» розповів про свою несподівану вибухову популярність, а також про найрідніших — батьків і бабусю:

«Батьки у мене чудові. Мама – лікар, у свій час грала на фортепіано. Тато був вчителем трудового навчання, зараз працює на будівництві. Вони чудово сприйняли мою популярність. Мама, якщо бачить якийсь негативний коментар у соцмережах, каже: «Антоша треба відповісти, що ж це таке, що тебе ображають?».

Після ефіру Wellboy передав свою фірмову банку вишневого компоту у подарунок глядачам, які беруть участь у благодійному проекті «Твоя мрія», спрямованому на допомогу мамам з вадами серця та їх малюкам у відділенні «акушерська кардіологія» в Інституті Амосова.

Компот від Wellboy

Оля Горбачова, завітавши у студію «Твій день», розповіла, що саме народження другої доньки призвело до величезної внутрішньої трансформації, після чого співачка зрозуміла, що її нове покликання – навчати жінок бути щасливими та впевненими у собі.

Ольга Горбачова, Тімур МірошниченкоТімур Мірошниченко та Ольга Горбачова

«Я весь цей час приховувала, що феміністка, але більше не буду. Зараз планую весь свій час присвячувати собі. Дітки вже підросли і дозволяють це зробити. Бажаю кожній жінці в 40+ відчути таку легкість та втілювати свої мрії у життя», - розповіла Ольга Горбачова.

Ведуча «Про спорт» Олександра Лобода розповіла про свою мрію, яка здійснилася цього літа:

«Якось ми з чоловіком відпочивали у Греції, відвідали Метеори і там побачили пару закоханих підчас весільної фотосесії. А потім і собі загадали, щоб повернутися на річницю нашого шлюбу до цього чарівного місця і теж зробити світлини. Так і сталося цього серпня, щоправда, через ковідні обмеження у нас не вийшло точно на річницю потрапити на Метеори. Ми подорожували з батьками, які і зробили нам з чоловіком фотосесію».

Олександра ЛободаОлександра Лобода

Відома співачка Ірина Федишин завітала до студії «Сніданок. Вихідний» разом з чоловіком-продюсером та двома синами Юрчиком та Олежиком. Підчас розмови Ірина розповіла, що виховує синів без нянь (лише іноді просить допомоги у бабусь та дідусів), та весь свій вільний час проводить із родиною. А про секрет 15 років щасливого подружнього життя її чоловік-продюсер Віталій Човник говорить:

«Наш шлюб тримається на коханні, на розумінні, на підтримці один одного. Важливо мати одну ціль, змінюватись і один під одного підлаштовуватись».

Ірина ФедишинІрина Федишин

Також Ірина Федишин подякувала у соцмережі усім, хто приєднався до благодійної справи «Твоя мрія», та наголосила на тому, як важливо підтримати жінок з серцево-судинними хворобами, які мріють стати мамами.

Сергій Бабкін, який став гостем «Сніданку з 1+1» розповів, що ніколи не втомлюється дякувати Всесвіт за усіх людей, які трапляються у нього на шляху:

«Хочу подякувати всім людям, яких зустрічаю по життю. Ці контакти – як вибухи, які потім можуть реалізуватися у творчості, чи просто у житті з’явиться якась цікава ідея». А після ефіру музикант біля червоної машини залюбки станцював танець, який став у TikTok вже вірусним, аби привернути більше уваги до благодійної справи «Твоя мрія». 

Сергій Бабкін

Олександра Заріцька, солістка гурту KAZKA, розповіла у «Твій день», як завдяки участі у «Танцях з зірками» навчилася мріяти та свої мрії перетворювати на цілі:

«Віри у себе стало набагато більше. Насправді я заходила на проект з мрією виграти, а потім з кожним тижнем розумієш, що це все реально. І так твої мрії перетворюються у цілі, які в принципі реально здобути».

Заріцька фотоОлександра Заріцька

Олена Шоптенко у студії «Сніданку з 1+1» розповіла і про свою мрію, яка здійснилась у цьому році – вона стала головним хореографом 5 сезону «Танці з зірками»:

«Мені дуже подобається моя нова роль. Так, я вже по інший бік екрану, займаюся хореографією і трохи режисурою, вигадую концепції номерів. Такий досвід для мене дуже цікавий. Це нове для мене, але суттєвий злет у своїй професійній діяльності». 

Олена Шоптенко

Нагадаємо, що телеведучі Руслана Писанка, Влад Яма, Тімур Мірошниченко, Ірина Ванникова, Володимир Рабчун, Стася Ровінська у новому телесезоні вирішили об'єднати всіх бажаючих навколо благодійної справи для всієї країни. У прямому ефірі «Твій день» вони презентували маленьку червону машину, як великий благодійний подарунок. За опитуваннями, це була мрія багатьох глядачів 1+1. Італійську автівку зі скляним дахом має шанс отримати той, хто зробить благодійний внесок на придбання необхідного обладнання в нове відділення акушерської кардіології для Інституту Амосова на сайті mriya.1plus1.ua

Наразі збір наближається до 2 мільйонів гривень і росте далі. Вже за перший тиждень було зібрано 1 мільйон 25 тисяч гривень. На ці кошти придбали два німецькі реанімаційні бокси для немовлят Lifetherm, та дві спеціальні медичні тумби. Але збір коштів триває і далі. До 15 грудня включно «Твоя мрія» може зібрати ще багато важливих гривень на допомогу відділенню «акушерської кардіології» в Інституті серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова. Лікарям в роботі з порятунку життів потрібні: СРАР-апарати аби новонароджені могли дихати на повні легені, шафу для стерилізації медичних інструментів, гінекологічне устаткування, хірургічний аспіратор для безпечних операцій та реанімації, ультрафіолетову лампу, сучасні ліжка та меблі для палат, а також навчальну лабораторію із симуляційним обладнанням та інше.

Твій день

Всі відео

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю