Новий сезон інфотейнмент-шоу «Твій День» на 1+1 стартував у оновленому складі ведучих

Твій День
Дивись відео
Новий сезон інфотейнмент-шоу «Твій День» на 1+1 стартував  у оновленому складі ведучих

До команди шоу доєднався відомий тележурналіст, автор програм Костянтин Грубич

Поділитися:

17 січня об 11:15 інфотейнмент-шоу «Твій День» повернулося в ефір 1+1. Новий сезон проєкту стартував у оновленому складі ведучих – до команди доєднався  відомий український журналіст, улюблений мільйонами телеведучий та автор програм із 30-річним досвідом роботи на українському ТБ —  Костянтин Грубич.

Костянтин Грубич ведучий

Під час першого ефіру нового сезону «Твого дня» стало відомо, що ведучі будуть працювати у оновленому складі трійок. Відтепер Руслана Писанка та Ірина Ванникова будуть вести ефір разом з Тімуром Мірошниченком, а Стася Ровінська, Володимир Рабчун працюватимуть разом з Костянтином Грубичем. Його дебютний ефір  у проєкті глядачі побачать 24 січня.

Телеведучий розповів про свої відчуття перед стартом сезону та чи готовий до нового етапу в кар’єрі, а також чим буде ділитися з глядачами та які виклики і завдання перед собою ставить.

«Відверто кажучи, я і досі відчуваю ейфорію і радість, що такий проєкт з’явився у моєму житті. Але мій життєвий і професійний досвід підказує, що потрібно бути готовим до нових викликів, і розуміти, що не завжди буде легко. Я бачу перспективу творчого задоволення та професійної самореалізації, адже отримати такий шанс у 53 роки – це круто. На Заході це нормальна практика, коли людей Елегантного віку підтримують та заохочують до самореалізації, в Україні ми тільки стаємо на цей шлях, і я радий, що саме 1+1 є флагманом у цьому напрямку», — розповів Костянтин Грубич.

Костянтин Грубич ведучий Твій день

Костянтин також поділився, як відреагувала його родина на те, що він стане ведучим «Твого Дня». Цікаво, що майже вся його  сім’я – телевізійники. Ще в 90-х Костянтин Грубич працював з дружиною Світланою у проекті «Не всі вдома», а його донька Влада нині – журналістка  «Сніданку з 1+1».

«Дружина дуже зраділа, що це – не ранкове шоу (посміхається). Звісно, що в душі вона дуже рада за мене, хоча і розуміє, що тепер очевидно вдома мене буде менше. А діти, звісно, просто щасливі таким новинам», — додав Костянтин Грубич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖВедучий "Твій день" Костянтин Грубич разом з донькою розповіли про емоції після сюрпризу у прямому ефірі та про сімейне життя

Новий ведучий шоу «Твій день»  розповів, який головний меседж хотів би донести до глядачів:

«Кожен особисто має брати відповідальність за своє життя та вчинки, адже все, що відбується, першочергово залежить від нас самих, і це впиває на майбутнє нашої країни також. Це – саме ті слова, які я б хотів, щоб відгукнилися у свідомості глядачів».

Дивіться новий сезон інфотейнмент-шоу «Твій День» у оновленому складі ведучих у  будні  об  11:15 на 1+1.

Твій день

Твой день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю