Телеканал «1+1» покаже бенефіс «Вечірнього Кварталу» у Юрмалі

Новий Вечірній Квартал

10 вересня в 21:00 в ефірі каналу «1+1» покажуть український фестиваль у Юрмалі.

Поділитися:

В рамках першого фестивалю українського гумору і музики Made in Ukraina, який студія «Квартал 95» провела цього літа в Латвії, відбувся масштабний концерт. Захід проходив в легендарному залі Юрмали - «Дзінтарі». Акторський колектив представив латвійцям та гостям країни свої нові номери, а також показав найкращі скетчі. У концерті «Вечірній Квартал. Бенефіс», разом з акторами «Кварталу» також взяли участь відомі українські виконавці: Тіна Кароль, Потап і Mozgi, Оля Полякова, група «ТІК» та група DziDzio.

Хвилювалися перед виходом на сцену - інший зал, інший глядач. А чи зрозуміють? А якою буде оцінка? Але вже на першому номері стало зрозуміло, що все вийде. Нас дивилися і слухали уважно, жадібно. Дуже добре реагували не тільки на загальнозрозумілі теми, а й на політичні номери. 3-годинний концерт пройшов на одному диханні, і що особливо приємно, за цей час глядачі не втомилися від гумору, над фінальними жартами сміялися нітрохи не менше, ніж над першими. Упевнений, що після такого прийому, фестиваль в Юрмалі стане щорічною традицією, - коментує Володимир Зеленський.

Гості заходу звернули увагу на помилку в назві фестивалю - Made in UkrainА. Адже Made in - англійською, а Ukraina - латиською. Організатори стверджують, що це прояв поваги до країни, яка так гостинно прийняла проект.

Фестиваль Made in Ukraina пройшов з великим розмахом. Вперше разом з компанією акторів студії «Квартал 95» приїхали майже всі українські топ-зірки. Все обладнання та технічну команду організатори привезли з України. В цілому за 4 дні заходу пройшов український ярмарок і чотири концерти - великий концерт-відкриття в центрі Риги і три концерти в Юрмалі - і три концерти - «Вечірній Квартал. Бенефіс», «Ліга Сміху. Літній кубок» і «Юрмалето», телеверсії яких українські глядачі зможуть побачити вже цієї осені на каналі «1+1».

Новини по темі