““Жіночий лікар. Нове життя” показує історію великої сили волі”, — Іван Жилюк про роль у новому медичному телесеріалі та акторство в умовах війни (ексклюзив)

Жіночий лікар. Нове життя
Іван Жилюк про роль у серіалі Жіночий лікар. Нове життя

Іван Жилюк дав ексклюзивне інтерв’ю про зйомки серіалу “Жіночий лікар. Нове життя”.

Поділитися:

9 жовтня о 20:30 на “1+1 Україна” відбулася премʼєра серіалу “Жіночий лікар. Нове життя”. Один з найпопулярніших серіалів про лікарів, який “1+1 Україна” зняв спільно з FILM.UA Group, стане повним перезавантаженням вже улюбленої історії. У проєкті знімаються відомі українські актори: Андрій Ісаєнко, Анастасія Цимбалару, Олексій Нагрудний, Тарас Цимбалюк. На глядачів чекають нові герої та історія, яка відображатиме наше сьогодення. 

Іван Жилюк, що виконав одну з головних ролей у “Жіночий лікар. Нове життя”, дав ексклюзивне інтерв’ю для сайту 1+1 і розповів, як готувався до зйомок у серіалі, спостерігаючи за буднями медиків у справжній лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вперше у серіалу “Жіночий лікар. Нове життя” на “1+1 Україна” зʼявився саундтрек: хто його виконав та коли премʼєра перезавантаження улюбленої історії

Розкажіть про свого персонажа, про його характер та цілі

Мотивація цього персонажа наче очевидна, проте насправді він має глибинні цілі. Вітя (ім’я персонажа — прим. ред.) нестандартно мислить та шукає унікальні шляхи розв'язання проблем. Мені подобається цей герой, проте я досі його повністю не розгадав. Кожного знімального дня він відкривається для мене з нових сторін.

жіночий лікар

Чи складно було вжитися в роль?

Так, адже я — емоційний, а мій персонаж — людина більш стримана. У побуті починаю переймати його звички, маю менш експресивні жести.

“Хотів як найкраще передати свою роль, тому спеціально поїхав у лікарню, домовився і десь тиждень був разом з лікарями. Брав участь у ранкових обходах, спілкувався з хворими, із завідувачем відділення, був на операціях”.

Чому ви порадите глядачам подивитися серіал “Жіночий лікар. Нове життя”?

Цей серіал виконує дві функції. По-перше, він показує людям те, які вони є. По-друге, ми можемо побачити ще те, якими можемо стати, або на кого рівнятися не варто. Що буде зі мною і яким я хочу бути? Під час перегляду глядачі точно задумаються над цим питанням.

“Серіал “Жіночий лікар. Нове життя” показує історію про велику силу волі, а також про людяність. Я розумію що так, я б хотів подивитись таку історію”.

жіночий лікар

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайомтеся з героями серіалу "Жіночий лікар. Нове життя"

Як змінилася ваша акторська кар’єра після початку повномасштабного вторгнення?

Волонтерив, також моя професія мене рятувала. Ми почали репетиції одразу з березня 2022, і це допомогло відволіктися. Я перемикався на те, щоб вивчити текст, працювати. 

“З’являється наснага. Ти не помер, в тебе не поцілила ракета — це означає, що ти тут ще потрібен”.

жіночий лікар

Яка ваша ідеальна роль?

Розумію, що ідеальної ролі не існує, та все ж би хотів зіграти Бога. Ця роль — найбільш всеосяжна, різнобарвна, тому вона є моєю метою.

У яких жанрах найбільше любите зніматись?

Не дозволяю собі щось любити, бо тоді з’явиться те, що мені не подобається. Є жанри, в яких легше. З моєї природи, це комедія, щось енергійне та експресивне. 

жіночий лікар

Що ви хочете побажати українцям зараз?

“Не боятися нічого. Страх — це зброя супротивника. Коли ви нажахані, ви паралізовані, вас легко переконати в чомусь. Не боятись нічого, бо все буде добре — така моя порада”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пара не тільки в серіалі: актори «Жіночого лікаря. Нове життя» одружились

Не пропустіть нові серії серіалу “Жіночий лікар. Нове життя” з понеділка по четвер о 20:30 на “1+1 Україна”.

Дивіться перший епізод "Жіночий лікар. Нове життя":

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю