UA RU

«Я тримаю удар разом зі своїм народом», – акторка Ірма Вітовська ексклюзивно для «ЖВЛ» розповіла про свою волонтерську діяльність під час війни та свої істинні цінності

Життя відомих людей
©© Facebook Ірма Вітовська-Ванца

Акторка Ірма Вітовська розповіла, чим допомагає українцям під час війни, а також про те, що приємно вражена нашим шоу-бізнесом.

Акторка Ірма Вітовська дала ексклюзивне інтерв'ю "ЖВЛ". Вона розповіла, де зараз знаходиться, чим займається під час війни та що має наразі для неї найбільшу цінність. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тренерка «Голосу країни-12» Олександра Заріцька показала свої дитячі фото з Харкова: «Місто вільних, талановитих людей»

Ірма Вітовська наразі перебуває на Заході України у родичів. Згадує, що довго не наважувалася виїхати з Києва, бо щиро любить це місто, але все ж змушена була поїхати. Адже родина мешкає у столиці на 18 поверсі, і щоразу спускатися до бомбосховища стало важко. Тим більше, у Ірми є 11-річний син Орест, якому треба було забезпечити нормальне, безпечне життя. Акторка зізнається:

"Ми думали, що відвеземо сина і повернемося. Я хочу бути в Києві, до сих пір. Але мама в мені перемогла, я не можу його лишити, я буду неспокійна".

Ірма ВітовськаФОТО: Facebook Ірма Вітовська-Ванца

Проте і на Заході України Ірма Вітовська не сидить без діла. Вона займається багатьма корисними справами: волонерстовм за підтримки різних фондів, влаштуванням українців за кордон на тимчасовий прихисток, забезпеченням військових ліками та предметами першої необхідності тощо. Також Ірма не забуває і за своє акторське покликання, хоча зізнається, що наразі її професія відійшла на другий план. Бо всі моральні та фізичні сили йдуть на допомогу людям. Та все ж як діячка культури Ірма Вітовська займається наступним:

"Ми робимо різні онлайн-включення, вистави з зарубіжними і українськими акторами, щоб постійно привертати до України увагу. Також ми працюємо над тим, щоб російська кіноіндустрія теж несла відповідальність і підпадала під санкції", – розповідає Ірма.

Ірма Вітовська каже, що вражена тим, як війна об'єднала український народ. А також акторка зізнається, що їй дуже приємно, наскільки український шоу-бізнес згуртувався та висловив свою чітку позицію щодо цієї жахливої війни. Вітовська зауважує:

"Я не розчарувалася ні в кому зі своїх знайомих, я навпаки вражена тими людьми, які лояльно до початку війни сприймали спільний ринок з росією, але тепер абсолютно обрізали цю пуповину. Я щиро вдячна, краще пізно, ніж ніколи. Я насправді вражена нашим шоу-бізнесом, який зміг знайти в собі сміливість і заявити абсолютно чітку свою позицію".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Місяць тому єдине, що було у мене в руках — це мікрофон". Макс Барських втупив до лав ЗСУ

Ірма Вітовська з сім'єю поспіхом покидала Києв з мінімальним набором речей. Потім акторка попросила свого сусіда вислати їй цінні речі із залишеної в Києві квартири. І цим найціннішим виявилися ікони, розп'яття, яке передавалося в родини акторки з покоління в покоління, 2 іграшки, з якими виріс син, розстріляний у 2014 році у Пісках "Кобзар", подарований Ірмі, медалі сина з плавання. Про істинні цінності Вітовська каже:

"Ми забирали те, що має передатися далі, що дійсно має велику цінність".

Ірма ВітовськаФОТО: Instagram/vitovskavantsa

Війна раптово вдерлася у наше життя і зруйнувала безліч планів. В акторській кар'єрі Ірми Вітовської до 24 лютого був неабиякий злет: на найближчий час планувалося аж 5 кінопрем'єр за її участю! Але зараз акторка стверджує, що не це головне:

"Звісно, шкода втраченого часу. Але я тримаю удар разом зі своїм народом. Для мене пріоритет зараз перемога. Поки я допомагаю, як можу, але якщо війна затягнеться, я готова їхати з виступами як акторка на передову".

Насамкінець Ірма Вітовська зізналася, що дуже тішиться приходу весни. Артистка з надією та рішучістю в голосі каже:

"Прийшла весна, скоро буде багато зелені. І вони ще не знають, що таке наші партизани!"

Життя відомих людей 8 сезон 84 випуск

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю