«Я тримаю удар разом зі своїм народом», – акторка Ірма Вітовська ексклюзивно для «ЖВЛ» розповіла про свою волонтерську діяльність під час війни та свої істинні цінності

Життя відомих людей
11:00
Пн-Пт

Акторка Ірма Вітовська розповіла, чим допомагає українцям під час війни, а також про те, що приємно вражена нашим шоу-бізнесом.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Акторка Ірма Вітовська дала ексклюзивне інтерв'ю "ЖВЛ". Вона розповіла, де зараз знаходиться, чим займається під час війни та що має наразі для неї найбільшу цінність. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тренерка «Голосу країни-12» Олександра Заріцька показала свої дитячі фото з Харкова: «Місто вільних, талановитих людей»

Ірма Вітовська наразі перебуває на Заході України у родичів. Згадує, що довго не наважувалася виїхати з Києва, бо щиро любить це місто, але все ж змушена була поїхати. Адже родина мешкає у столиці на 18 поверсі, і щоразу спускатися до бомбосховища стало важко. Тим більше, у Ірми є 11-річний син Орест, якому треба було забезпечити нормальне, безпечне життя. Акторка зізнається:

"Ми думали, що відвеземо сина і повернемося. Я хочу бути в Києві, до сих пір. Але мама в мені перемогла, я не можу його лишити, я буду неспокійна".

Ірма ВітовськаФОТО: Facebook Ірма Вітовська-Ванца

Проте і на Заході України Ірма Вітовська не сидить без діла. Вона займається багатьма корисними справами: волонерстовм за підтримки різних фондів, влаштуванням українців за кордон на тимчасовий прихисток, забезпеченням військових ліками та предметами першої необхідності тощо. Також Ірма не забуває і за своє акторське покликання, хоча зізнається, що наразі її професія відійшла на другий план. Бо всі моральні та фізичні сили йдуть на допомогу людям. Та все ж як діячка культури Ірма Вітовська займається наступним:

"Ми робимо різні онлайн-включення, вистави з зарубіжними і українськими акторами, щоб постійно привертати до України увагу. Також ми працюємо над тим, щоб російська кіноіндустрія теж несла відповідальність і підпадала під санкції", – розповідає Ірма.

Ірма Вітовська каже, що вражена тим, як війна об'єднала український народ. А також акторка зізнається, що їй дуже приємно, наскільки український шоу-бізнес згуртувався та висловив свою чітку позицію щодо цієї жахливої війни. Вітовська зауважує:

"Я не розчарувалася ні в кому зі своїх знайомих, я навпаки вражена тими людьми, які лояльно до початку війни сприймали спільний ринок з росією, але тепер абсолютно обрізали цю пуповину. Я щиро вдячна, краще пізно, ніж ніколи. Я насправді вражена нашим шоу-бізнесом, який зміг знайти в собі сміливість і заявити абсолютно чітку свою позицію".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Місяць тому єдине, що було у мене в руках — це мікрофон". Макс Барських втупив до лав ЗСУ

Ірма Вітовська з сім'єю поспіхом покидала Києв з мінімальним набором речей. Потім акторка попросила свого сусіда вислати їй цінні речі із залишеної в Києві квартири. І цим найціннішим виявилися ікони, розп'яття, яке передавалося в родини акторки з покоління в покоління, 2 іграшки, з якими виріс син, розстріляний у 2014 році у Пісках "Кобзар", подарований Ірмі, медалі сина з плавання. Про істинні цінності Вітовська каже:

"Ми забирали те, що має передатися далі, що дійсно має велику цінність".

Ірма ВітовськаФОТО: Instagram/vitovskavantsa

Війна раптово вдерлася у наше життя і зруйнувала безліч планів. В акторській кар'єрі Ірми Вітовської до 24 лютого був неабиякий злет: на найближчий час планувалося аж 5 кінопрем'єр за її участю! Але зараз акторка стверджує, що не це головне:

"Звісно, шкода втраченого часу. Але я тримаю удар разом зі своїм народом. Для мене пріоритет зараз перемога. Поки я допомагаю, як можу, але якщо війна затягнеться, я готова їхати з виступами як акторка на передову".

Насамкінець Ірма Вітовська зізналася, що дуже тішиться приходу весни. Артистка з надією та рішучістю в голосі каже:

"Прийшла весна, скоро буде багато зелені. І вони ще не знають, що таке наші партизани!"

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю